1 bedroom flat to rent, 38 m², Partyzánské náměstí, Ostrava, Moravskoslezský Region

Flat to rent 1 bedroom • 38 m² without real estatePartyzánské náměstí, Ostrava - Moravská Ostrava, Moravskoslezský Region

Don’t miss out
Partyzánské náměstí, Ostrava - Moravská Ostrava, Moravskoslezský RegionEquipped • Cellar 5.6 m²
Monthly rentCZK 10,900

+ Service chargesCZK 2,100
+ Utility chargesCZK 800
+ Refundable depositCZK 30,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 10,900 on commissions.

Nabízím k dlouhodobému pronájmu krásný byt 1+1 po celkové rekonstrukci o ploše 39 m2, s sklepní kójí zabezpečenou ocelovými dveřmi. Byt je na ulici Partyzánské náměstí 6, v Ostravě-Moravské Ostravě, v hezké klidné lokalitě blízko Komenských sadů. Byt se nachází ve 4. poschodí, je prostorný a světlý, bez výtahu.

Byt je plně vybaven, ihned k nastěhování bez nutnosti dalších investic. Byt je vybaven klimatizací. S ohledem na nové vybavení bytu, není možné bydlení s domácími mazlíčky.

Cena za nájem je 13.000,- Kč včetně záloh na služby spojených s užíváním bytu (zálohy jsou kalkulovány na 1 osobu). Elektrickou energii a plyn si přepisuje nájemník na sebe. Vratná jistota/kauce je stanovena ve výši 30.000,- Kč.

Nabízím možnost dlouhodobého pronájmu.

K dispozici ihned.

Property characteristics

Available from18/05/2026
Building constructionPrecast concrete
Fully furnishedFully furnished
Listing ID1024643
Usable area38
ConditionVery good
Layout1 bedroom
Floor4. floor out of 4
LocationCentre
Price per unitCZK 286.84 / m2

What does this listing have to offer?

Basement: 5.6 m²

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?