2 bedroom flat to rent, 54 m², Resslova, Havířov, Moravskoslezský Region

Flat to rent 2 bedroom • 54 m² without real estateResslova, Havířov - Havířov-město, Moravskoslezský Region

New
Resslova, Havířov - Havířov-město, Moravskoslezský RegionPublic transport 3 minutes of walking • Parking
Monthly rentCZK 10,550

+ Refundable depositCZK 21,100
+ Administrative feeCZK 6,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 10,550 on commissions.

Hledáte moderní a komfortní bydlení v blízkosti centra města, které spojuje klidnou lokalitu, dostatek zeleně a vysoký standard bydlení? Právě pro vás nabízíme jedinečný byt o dispozici 2+1 s krytým balkonem, nacházející se v nově revitalizovaném a zatepleném domě.

Tento atraktivní byt právě prochází kompletní moderní rekonstrukcí, díky které nabídne svěží, elegantní a nadčasový interiér. V celém bytě budou položeny světlé plovoucí podlahy v dekoru přírodního dřeva, které prostor krásně prosvětlí a dodají mu moderní a útulnou atmosféru.

Dominantou bytu je prostorný hlavní pokoj se zděným krytým balkonem, odkud si můžete vychutnat příjemný výhled do okolí a chvíle odpočinku po náročném dni.

Nová kuchyň bude vybavena stylovou rohovou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči včetně myčky nádobí. Samozřejmostí je také připravený prostor pro automatickou pračku. Moderně řešená koupelna v elegantním světlém dekoru slonové kosti nabídne pohodlnou vanu pro váš relax, zatímco toaleta WC kombi je umístěna samostatně pro větší komfort.

Velkou výhodou je také samotná lokalita – v bezprostředním okolí najdete množství zeleně, dětská hřiště a dvorky, mateřskou i základní školu, obchody, restaurace, autobusové zastávky i dostatek parkovacích míst.

Podobných bytů s balkonem v této žádané lokalitě je opravdu minimum. Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si prohlídku ještě dnes.