Flat to rent 1 bedroom • 38 m² without real estateHaburská, Ružinov - Štrkovec, Bratislavský Region
Interested?
Communicate all private owners and save €600 on commissions.
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpelne spojenej s toaletou, priestrannej izby s rozmernou logiou s malým záhradným sedením a samostatnej kuchyne. K bytu prináleží malá pivnica.
Byt sa prenajíma zariadený, kuchyňa s linkou, plynový šporák, chladnička s mrazničkou, ďalej je k dispozícii mikrovlnná rúra, hriankovač, varná kanvica a kávovar. V kuchyni je tiež malý jedálenský stôl so stoličkami.V izbe je veľká vstavaná skriňa, posteľ, kožená sedačka so stolíkom a samostatné kreslo na čítanie a knižnica. Súčasťou izby je TV (+ internet) so skrinkou a pracovný stolík na počítač s kreslom. Na chodbe je skriňa na topánky a vešiaky na odloženie kabátov.
Súčasťou kúpelne je práčka.
Kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti obchody, malý trh, Terno, Tesco, Alzabox a iné. Pre športovcov tenisové kurty. Pre náročnejších Mint a Ružinovská Klubovňa cca 6 minút chôdze. Vo vzdialenosti 3 minúty chôdze je multišportový komplex FitCamp a niekoľko metrov ďalej sa nachádza Štrkovecké jazero s cca 1 km dlhou tartanovou bežeckou dráhou po obvode.
Cena nájmu je 600 € (v prípade dvojice 650 €) vrátane energií, polatku za TV a internet.
Property characteristics
| Available from | 01/07/2026 |
|---|---|
| Building construction | Mixed |
| Fully furnished | Fully furnished |
| Listing ID | 1024308 |
| Usable area | 38 m² |
| Condition | Very good |
|---|---|
| Layout | 1 bedroom |
| Floor | 2. floor out of 12 |
| Location | Residences |
| Price per unit | €15.79 / m2 |
What does this listing have to offer?
| Basement: 2 m² | |
| Loggia balcony: 5.2 m² | |
| MHD 2 minutes on foot |
| Lift | |
| Parking |
What you will find nearby
Interested?
Still looking for the right one?