1 bedroom flat to rent, 40 m², Kadnárova, Rača, Bratislavský Region

Flat to rent 1 bedroom • 40 m² without real estateKadnárova, Rača - Krasňany, Bratislavský Region

Reserved
Kadnárova, Rača - Krasňany, Bratislavský RegionEquipped • Cellar 1.5 m²
Liability insurance required
Monthly rent€660

+ Refundable deposit€660

Interested?

Communicate all private owners and save €660 on commissions.

Prenajmem 1-izbový byt v Rači, BA III., na Kadnárovej ulici, rozloha 40m2, v bytovom dome na 2.p., bez výťahu. Pozostáva z priestrannej kuchyne 3,5mx3,5m, (chladnička, šporák s rúrou, práčka, stôl, 4 stoličky), obývačky (vybavenej novým nábytkom - 2 váľandami, sedačkou, konferenčným stolíkom, jednou dvojdielnou a jednou trojdielnou skriňou, komodou, skrinkou s TV, stolíkom a s úložným priestorom v stene), kúpelky s vaňou a samostatným WC. K dispozícii je pivničná kobka. V blízkosti autobus a električka, okolie s kompletnou občianskou vybavenosťou. Mesačný nájom 660 €, vrátane energií, TV a internetu. Prenájom bez provízie, nie som RK.

Property characteristics

Available from16/05/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedFully furnished
Listing ID1024104
Usable area40
ConditionGood
Layout1 bedroom
Floor2. floor out of 4
LocationResidences
Price per unit€16.50 / m2

What does this listing have to offer?

Basement: 1.5 m²

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?