garage to rent, 18 m², Lovosická, Prague, Prague
garage to rent, 18 m², Lovosická, Prague, Prague
garage to rent, 18 m², Lovosická, Prague, Prague
garage to rent, 18 m², Lovosická, Prague, Prague

Garage to rent • 18 m² without real estateLovosická, Prague - Prosek

Lovosická, Prague - ProsekPublic transport 2 minutes of walking
Monthly rentCZK 4,300

+ Refundable depositCZK 4,300

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 4,300 on commissions.

Nabízím k pronájmu garáž v parkovacím domě na Proseku v ulici Lovosická.

Garáž je zamykatelná s elektřinou a osvětlením. Do garáže se pohodlně vejde běžné osobní auto i příp. motorka. V garáži jsou také připraveny úložné prostory pro uskladnění náhradních kol na auto a police na věci.

Parkovací dům je hlídán kamerovým systémem, do garáže se vjíždí po venkovní rampě a vrata do garážového domu jsou na dálkové ovládání.

Garáž je volná od 1. 8. 2023.

Property characteristics

Available from01/06/2026
LocationQuiet area
Price per unitCZK 238.89 / m2
Listing ID788540
Land garage18

What does this listing have to offer?

MHD 2 minutes on foot

What you will find nearby

Public transportLetňanská
🚶 125 m (2 mins)
Post officePraha 9
🚘 941 m (3 mins)
ShopVečerka
🚶 291 m (3 mins)
BankČeská spořitelna
🚘 1,172 m (4 mins)
RestaurantNgon
🚶 252 m (3 mins)
PharmacyLékarna Prosek Point
🚶 832 m (10 mins)
SchoolZŠ Spektrum
🚶 395 m (5 mins)
KindergardenHonzík
🚶 412 m (5 mins)
Sports fieldFitness Hard Core
🚘 2,503 m (5 mins)
Playground
🚶 91 m (1 min)

How far to…:

Still looking for the right one?