Garage to rent • 15 m²Sokolovská, Prague - Karlín
Sokolovská, Prague - KarlínPublic transport 1 minute of walkingInterested?
Communicate all private owners and save CZK 3,993 on commissions.
Nabízíme podnájem krytého parkovacího stání, které je součástí bytového domu vedle LIDL Sokolovská v centru Prahy 8 - Karlín. Dohled nad bezpečností zajišťuje kamerový systém s ostrahou 24/7.
Dopravní spojení MHD je odtud vynikající kamkoliv po Praze. Hned za rohem je stanice tramvají a metra linky B (Křižíkova) a Florenc (linka B/C) je pak vzdálena pouhé 2 zastávky.
Při podpisu smlouvy nájemník hradí první nájemné, dále rezervaci a vratnou jistotu.
Foto je ilustrační. Určeno výhradně k dlouhodobému podnájmu, je k dispozici od 1.8.2026.
Property characteristics
| Available from | 01/08/2026 |
|---|---|
| Building construction | Brick |
| Land garage | 15 m² |
| Condition | Very good |
|---|---|
| Listing ID | 1022185 |
| Price per unit | CZK 266.20 / m2 |
What does this listing have to offer?
| MHD 1 minute on foot |
What you will find nearby
Interested?
Still looking for the right one?