1 bedroom with open-plan kitchen flat to rent, 53 m², Žitavského, Prague, Prague

Flat to rent 2+kk • 53 m² without real estateŽitavského, Prague - Zbraslav

New
Žitavského, Prague - ZbraslavPublic transport 3 minutes of walking
Monthly rentCZK 17,000

+ Service chargesCZK 1,200
+ Refundable depositCZK 17,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 17,000 on commissions.

Pronajmu byt 2+kk - Praha 5 - Zbraslav, podlahová plocha 53 m2. V bytě je jedna samostatná místnost využívaná jako ložnice a jeden pokoj s kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči - sklokeramická varná deska, digestoř, vestavná lednice, vestavná trouba a dřez. Vytápění a ohřev vody je zajištěn úsporným samostatným kondenzačním kotlem s ohřevem teplé vody, dále koupelna s umyvadlem ve skříňce, toaletou a přípravou pro automatickou pračku. Na podlaze v koupelně je keramická dlažba, v pokoji s kuchyní a v zadním pokoji je položené nové lino se vzorem podlahových prken. V ceně poplatků je zahrnuta záloha na studenou vodu, společné elektro, úklid domu a odvoz odpadků. Není zde zahrnuta cena plynu a elektro v bytě.

Property characteristics

Available from18/05/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedUnfurnished
HeatingGas boiler
OwnershipPersonal
LocationQuiet area
Price per unitCZK 320.75 / m2
ConditionVery good
Layout2+kk
Floor1. floor out of 3
Listing ID754202
EPCG - Extremely uneconomical
Usable area53

What does this listing have to offer?

MHD 3 minutes on foot

What you will find nearby

Public transportKamenolom Zbraslav
🚶 238 m (3 mins)
Post officePraha 516
🚘 2,977 m (5 mins)
ShopEnapo- Anna
🚶 593 m (7 mins)
BankKomerční banka
🚘 2,148 m (4 mins)
Restaurant
🚘 3,313 m (6 mins)
PharmacyLékárna Slunce
🚘 2,743 m (5 mins)
SchoolNad Parkem
🚘 3,062 m (6 mins)
KindergardenMateřská škola Nad parkem
🚘 3,076 m (6 mins)
Sports fieldLTC Modřany 2005
🚘 4,921 m (8 mins)
Playground
🚘 2,812 m (5 mins)

How far to…: