1 bedroom with open-plan kitchen flat to rent, 45 m², Na Lužci, Prague, Prague

Flat to rent 2+kk • 45 m² without real estateNa Lužci, Prague - Vokovice

New
Na Lužci, Prague - VokovicePartially equipped
Liability insurance required
Monthly rentCZK 17,900

+ Service chargesCZK 1,100
+ Utility chargesCZK 1,000
+ Refundable depositCZK 17,900

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 17,900 on commissions.

Nabízíme k pronájmu útulný a světlý byt 2+kk o velikosti 45 m², situovaný v menším činžovním domě se zahradou v klidné části pražských Vokovic. Byt se nachází ve sníženém přízemí a poskytuje příjemné bydlení s pohodovou atmosférou.

Dům prošel v roce 2017 kompletní rekonstrukcí a díky energetické třídě B nabízí úsporný provoz i komfortní bydlení. Vedle domu je také sdílená zahrada, ideální pro odpočinek, posezení nebo relaxaci po náročném dni.

Byt je vybavený kuchyňskou linkou, takže umožňuje rychlé nastěhování i možnost doladit interiér podle vlastního stylu. převážná část vybavení na fotografiích je aktuálního nájemníka. Ve společných prostorách domu je navíc k dispozici pračka. Poplatky za energie jsou 1000 Kč/ 1 osoba. Kauce 35 tis. Kč. K nastěhování od 1.6.2026.

Jste nekuřáci bez domácích mazlíčků a zaujala vás tato nabídka? Rádi vám poskytneme více informací prostřednictvím zpráv na komunikační platformě a domluvíme si prohlídku.

Property characteristics

AgeUp to 10 years
ConditionVery good
Layout2+kk
DesignStandard
Listing ID1023474
EPCB - Very economical
LocationQuiet area
Price per unitCZK 397.78 / m2
Available from01/06/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedPartly
HeatingGas boiler
OwnershipPersonal
ReconstructionComplete
Usable area45

What does this listing have to offer?

Front garden 100 m²

What you will find nearby

How far to…: