Flat to rentK Tabulkám, Kostelec nad Orlicí - Kostelec nad Orlicí, Královéhradecký Region
- Studio
- 40 m²
CZK 8,400 + CZK 2,650
PRONAJMU BYT 1 + 1, I. KAT. VE SKUHROVĚ NAD BĚLOU. V PŘÍZEMÍ BD, SAMOSTATNÝ VCHOD, O VÝMĚŘE 56 M2, ZATEPLENÝ (PLAST. OKNA), ÚSTŘEDNÍ TOPENÍ, ÚSPORNÝ KONDENZAČNÍ KOTEL, MOŽNOST PŘITÁPĚT KRBOVÝMI KAMNY, 2x SAT, INTERNET, MOŽNOST PARKOVÁNÍ U BYTU, BYT JE VYMALOVANÝ, K NASTĚHOVÁNÍ IHNED. NÁJEM 9000,- Kč/MĚS. + ENERGIE (cca 4000 Kč), KAUCE 20500. INFORMACE PRO VÁŽNÉ ZÁJEMCE.
| Age | 10 to 30 years |
|---|---|
| Condition | Good |
| Layout | 1 bedroom |
| Floor | 1. floor |
| Heating | Gas boiler |
| Ownership | Personal |
| Location | Quiet area |
| Price per unit | CZK 160.71 / m2 |
| Available from | 01/05/2026 |
|---|---|
| Building construction | Brick |
| Fully furnished | Partly |
| Design | Standard |
| Listing ID | 715296 |
| EPC | C - Economical |
| Usable area | 56 m² |
| Basement: 11 m² | |
| MHD 2 minutes on foot |
| Parking |

Still looking for the right one?