2 bedroom with open-plan kitchen flat to rent, 72 m², Kudeříkové, Prague, Prague

Flat to rent 3+kk • 72 m² without real estateKudeříkové, Prague - Kunratice

New
Kudeříkové, Prague - KunraticePublic transport 2 minutes of walking • Parking
Monthly rentCZK 24,500

+ Service chargesCZK 150
+ Utility chargesCZK 4,350
+ Refundable depositCZK 30,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 24,500 on commissions.

3kk - 72m v prvním patře rodinného domu, Praha 4 - Kunratice. Vybavení: kompletní kuchyně včetně myčky, mikrovlnné trouby, lednice s mrazákem, skříňová stěna, velká koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC + další oddělené WC. Klidná ulice, plná občanská vybavenost, Kunratický les. Škola i školka 3 min. Zastávka U Tří svatých 1 min (bus 15 minut M-Chodov, M-Kačerov). Bezproblémové parkování před domem. Poplatky obsahují: plyn, elektřina, teplá a studené voda - vlastní bojler, internet, odvoz odpadu (dle reálné spotřeby pro 2 osoby). Součástí nájmu není přístup na zahradu. Orientace - východ - západ.

Property characteristics

AgeUp to 10 years
ConditionVery good
Layout3+kk
Floor1. floor
HeatingGas boiler
OwnershipPersonal
ReconstructionInterior
Usable area72
Available from15/06/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedUnfurnished
DesignStandard
Listing ID589268
EPCF - Very uneconomical
LocationQuiet area
Price per unitCZK 340.28 / m2

What does this listing have to offer?

Parking
MHD 2 minutes on foot

What you will find nearby

Public transportU Tří svatých
🚶 150 m (2 mins)
Post officePraha 44
🚶 639 m (8 mins)
ShopObchodní centrum Kunratice
🚶 380 m (5 mins)
BankKomerční banka
🚘 3,780 m (7 mins)
RestaurantU rytíře Jakuba z Kunratic
🚶 543 m (7 mins)
PharmacyDr.Max
🚶 378 m (5 mins)
SchoolKunratická škola
🚶 398 m (5 mins)
KindergardenMateřská školka
🚶 459 m (6 mins)
Sports fieldSportovní hala ZŠ Kunratice
🚶 608 m (7 mins)
Playground
🚶 541 m (6 mins)

How far to…: