Flat to rent 2 bedroom • 61 m² without real estateKubánské náměstí, Prague - Vršovice
Kubánské náměstí, Prague - VršovicePartially equipped • ParkingInterested?
Communicate all private owners and save CZK 20,000 on commissions.
Pronajmu slunný a prostorný byt 2+1 (61 m2) v 5. patře v cihlovém domě s výtahem, s výhledem do zeleně, nová plastová okna, bezpečnostní dveře, koupelna s vanou, WC samostatně, nová kuchyňská linka, plynový sporák s elektrickou troubou, dvě komory. Samostatné vchody do všech místností. Pokoje 21,5 m2, 14 m2, kuchyň 10 m2, předsíň 9,5 m2. Dálkové topení, orientace východ – západ.
Byt má vlastní elektroměr, nájemce uzavře smlouvu s PRE. Pronajímá se částečně zařízený (dle dohody).
Nájem činí 20.000 Kč/měsíc, poplatky za služby (vodné a stočné, odvoz TKO, dálkové topení, osvětlení a úklid společných prostor domu) činí 5.000 Kč/měsíc (zálohově). Nájemné je splatné do 20. dne předcházejícího měsíce. Vyúčtování služeb jednou ročně.
Při podpisu smlouvy je požadováno zaplacení vratné kauce ve výši dvou měsíčních nájmů, tj. 40 000 Kč. Volné ihned.
Prosím uveďte pár slov o sobě.
Property characteristics
| Available from | 21/05/2026 |
|---|---|
| Building construction | Brick |
| Fully furnished | Partly |
| Listing ID | 1025947 |
| Usable area | 61 m² |
| Condition | Very good |
|---|---|
| Layout | 2 bedroom |
| Floor | 5. floor out of 5 |
| Location | Quiet area |
| Price per unit | CZK 327.87 / m2 |
What does this listing have to offer?
| Parking |
What you will find nearby
Interested?
Still looking for the right one?