3 bedroom flat to rent, 112 m², Partyzánské náměstí, Ostrava, Moravskoslezský Region

Flat to rent 3+1 • 112 m² without real estatePartyzánské náměstí, Ostrava - Moravská Ostrava, Moravskoslezský Region

New
Partyzánské náměstí, Ostrava - Moravská Ostrava, Moravskoslezský RegionPartially equipped • Cellar 25 m²
Liability insurance requiredVerification of debt-free status required
Monthly rentCZK 25,000

+ Refundable depositCZK 50,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 25,000 on commissions.

Nabízím k dlouhodobému pronájmu prostorný a světlý byt 3+1. Byt prošel částečnou rekonstrukcí- dveře, tříkomorová okna, nová kuchyň vč. spotřebičů, zcela nová koupelna se sprchovým koutem, vyhřívanou podlahou a topným žebříkem. Byt disponuje 3 pokoji, kuchyní, prostornou předsíní, samostatným WC, komorou- botníkem, prostornou koupelnou a prostornou technickou místností s umístěným novým kondenzačním kotlem. Podlahy jsou tvořeny parketami. Součástí bytu je 25m2 zabezpečený zrekonstruovaný sklep. Okna jsou umístěna na západní stranu. Okolí domu je klidné, za domem je společný dvorek s posezením a vybavením pro děti. MHD, obchod, restaurace 2 min chůze, škola a školka v pěší vzdálenosti.

Záloha je vyžadována v ceně 2 pronájmů.

Property characteristics

Available from01/07/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedPartly
Listing ID1025141
Usable area112
ConditionVery good
Layout3+1
Floor3. floor out of 4
LocationCentre
Price per unitCZK 223.21 / m2

What does this listing have to offer?

Basement: 25 m²

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?