1 bedroom flat to rent, 30 m², Husova, Týnec nad Sázavou, Středočeský Region

Flat to rent 1 bedroom • 30 m² without real estateHusova, Týnec nad Sázavou - Týnec nad Sázavou, Středočeský Region

New
Husova, Týnec nad Sázavou - Týnec nad Sázavou, Středočeský RegionPartially equipped • Parking
Monthly rentCZK 11,000

+ Service chargesCZK 3,000
+ Refundable depositCZK 22,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 11,000 on commissions.

Pronajímám světlý a útulný 1+1 byt, nacházející se v cihlové budově o dvou podlažích. Nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí, což zaručuje moderní vzhled a pohodlí při bydlení. Byt o rozloze 30 m² je částečně vybaven, což umožňuje ihned zařídit pohodlné a funkční bydlení podle vlastního vkusu. Nachází se v prvním patře, což poskytuje rychlý a jednoduchý přístup k bytu.

Jako majitel dbám na kvalitu a spokojenost budoucích nájemníků, proto je kladen důraz na pečlivě zpracované detaily a pohodlné řešení bydlení. K dispozici je parkování, které ocení každý, kdo dbá na bezpečné a pohodlné parkování vozidla. Nemovitost není určena ke spolubydlení, což zaručuje intimní prostředí pro samostatné bydlení.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte prostřednictvím zpráv na komunikační platformě, kde se domluvíme na prohlídce a dalších detailech. Těším se na možnost představit Vám tento jedinečný byt.

Property characteristics

Available from19/05/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedPartly
Listing ID1025136
Usable area30
ConditionAfter reconstruction
Layout1 bedroom
Floor1. floor out of 2
LocationQuiet area
Price per unitCZK 366.67 / m2

What does this listing have to offer?

Parking

What you will find nearby

How far to…: