Studio flat to rent, 35 m², Bratislavská, Brno, Jihomoravský Region

Flat to rent Studio • 35 m² without real estateBratislavská, Brno - Zábrdovice, Jihomoravský Region

Bratislavská, Brno - Zábrdovice, Jihomoravský RegionPartially equipped • Lift
Monthly rentCZK 16,600

+ Service chargesCZK 3,300
+ Refundable depositCZK 16,600

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 16,600 on commissions.

Nabízím k pronájmu světlý a prostorný byt 1+kk o výměře 35 m² na ulici Bratislavská. Byt se nachází ve 3. podlaží moderního cihlového domu s výtahem a bezbariérovým přístupem.

Velkou výhodou bytu je orientace do klidného vnitrobloku, díky které nabízí příjemné a klidné bydlení i v širším centru města, bez nadměrného ruchu z ulice.

Byt je možné pronajmout včetně vybavení, případně částečně nebo zcela bez vybavení – vše záleží na domluvě, aby si nový nájemce mohl bydlení přizpůsobit podle svých potřeb.

Dispozice bytu nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení jednotlivce i páru. Lokalita zároveň poskytuje výbornou dostupnost i kompletní občanskou vybavenost – v okolí najdete obchody, restaurace, kavárny, zastávky MHD i další služby pro pohodlné každodenní fungování.

Pokud hledáte příjemné bydlení s dobrou dostupností a zároveň klidným zázemím, budu rád, když se mi ozvete a domluvíme si prohlídku.

Property characteristics

Available from01/06/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedPartly
DesignStandard
Listing ID1024706
LocationCentre
Price per unitCZK 474.29 / m2
ConditionNew-build
LayoutStudio
Floor3. floor out of 6
HeatingCentral
ReconstructionComplete
Usable area35

What does this listing have to offer?

Wheelchair accessible
Lift

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?