Flat to rent 1 bedroom • 30 m² without real estateMikovcova, Prague - Vinohrady
Interested?
Communicate all private owners and save CZK 18,500 on commissions.
Bydlete v srdci Prahy na rozhraní Václavského náměstí a Vinohrad v bezprostřední blízkosti stanice metra C a tramvaje I.P. Pavlova. Nabízíme pronájem atypického podkrovního bytu 1+1 s vestavěným úložným patrem o ploše cca 30 m2 v 6.NP bytového domu s výtahem v Praze 2 - Vinohradech. Byt je kompletně vybavený - kuchyňská linka, sporák se sklokeramickou varnou deskou, lednice s mrazničkou, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, televizor, jídelní stůl se židlemi, šatní skříň, botník, sedací souprava, konferenční stolek. Ložnice je s poutavým výhledem na věž Národního muzea, nové dvoulůžko 180 x 200 cm s matracemi a komodou. Střešní okna je možné zatemnit roletami. Koupelna je se sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou a pračkou. Z hlavního obytného prostoru je přístup po dřevěných schodech do patra, které lze využít jako šatnu a k uložení mimosezonních věcí. Podlahy vinyl a dlažba. Vytápění a ohřev vody z centrální v domě. V bytě je klimatizace. Součástí bytu je také terasa o rozloze 5 m², ideální pro odpočinek venku v soukromí. Byt je k dispozici od 1.6. 2026 nebo dle dohody, pro 1 osobu česky mluvící, nekuřáka bez domácích mazlíčků. Nájemné 18 500,- Kč + poplatky za služby cca 2 000,- Kč + převod elektroměru a internet. Kauce ve výši 25 000,- Kč.
V okolí nenabízím parkování ani garáž, což odpovídá umístění bytu a městskému prostředí.
Pro bližší informace či sjednání prohlídky mě prosím kontaktujte prostřednictvím komunikační platformy.
Property characteristics
| Available from | 01/06/2026 |
|---|---|
| Building construction | Brick |
| Fully furnished | Fully furnished |
| Design | Standard |
| Listing ID | 1024690 |
| EPC | C - Economical |
| Usable area | 30 m² |
| Condition | New-build |
|---|---|
| Layout | 1 bedroom |
| Floor | 1. floor out of 6 |
| Heating | Central |
| Ownership | Personal |
| Location | Quiet area |
| Price per unit | CZK 616.67 / m2 |
What does this listing have to offer?
| Lift |
| Terrace: 5 m² |
What you will find nearby
Interested?

Flat to rentNa Pěšinách, Prague - Kobylisy- 2 bedroom
- 58 m²
CZK 19,500 + CZK 4,000CZK 20,500
Save CZK 1,000

Still looking for the right one?