Flat to rent 3+kk • 80 m² without real estateNušlova, Prague - Stodůlky
Interested?
Communicate all private owners and save CZK 30,000 on commissions.
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostorný a vzdušný byt 3+kk o celkové výměře cca 80 m² v žádané lokalitě Praha 5 – Nové Butovice, ulice Nušlova.
Byt je kompletně zařízený a připravený k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic ze strany nájemce. Díky praktické dispozici (okna na různé strany), dostatku úložných prostor a výborné dostupnosti je ideální zejména pro rodinu, která hledají pohodlné dlouhodobé bydlení.
Dispozice a vybavení bytu:
Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj o výměře 21 m² s pohodlným sezením a velkým jídelním stolem. Z obývacího pokoje je vstup na lodžii o velikosti cca 8 m², která příjemně rozšiřuje obytný prostor. Samostatná kuchyňská část o výměře 10 m² je kompletně vybavena kuchyňskou linkou, lednicí, troubou, myčkou, kávovarem. Varná deska na plyn.
Ložnice o výměře 14m² nabízí velkokapacitní šatní skříň. Druhý pokoj o výměře 13 m² je zařízen jako dětský pokoj se dvěma postelemi a psacím stolem. Byt dále disponuje prostornou předsíní 12 m² s dalšími úložnými prostory, koupelnou s vanou a pračkou, samostatným WC a sklepem.
Lokalita:
Byt se nachází na adrese Nušlova 2278/21, Praha 5 – Nové Butovice.
Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost – stanice metra B Nové Butovice je vzdálena přibližně 2 minuty pěšky, v docházkové vzdálenosti je také stanice metra Hůrka.
V okolí je kompletní občanská vybavenost: Galerie Butovice, supermarket, restaurace, kavárny, lékárna, poliklinika Lípa, školy, školky i další služby. Velkou výhodou je také dostatek zeleně – v blízkosti se nachází Centrální park Hůrka a lokalita má dobré napojení směrem na Prokopské údolí.
Podmínky pronájmu:
Byt je vhodný pro rodinu, maximálně pro 4 osoby, se zájmem o dlouhodobý pronájem.
Nájemní smlouva se uzavírá na 1 rok s automatickým prodloužením.
• nájemné: 30.000 Kč / měsíc
• poplatky: 8.000 Kč / měsíc (včetně internetu, elektro, vody)
• kauce: 1 měsíční nájemné + 1. nájemné
• pronájem přímo od majitele, neplatíte provizi realitní kanceláři
• preferujeme bez zvířat
• k dispozici - okamžitě
Byt je připraven k pohodlnému bydlení v klidné a velmi dobře dostupné lokalitě s kompletní občanskou vybaveností.
Při odpovědi napište krátké představení a uveďte telef. kontakt, abychom Vás mohli kontaktovat pro více informací a termín prohlídky.
Property characteristics
| Age | 30 - 50 years |
|---|---|
| Condition | Very good |
| Layout | 3+kk |
| Floor | 1. floor out of 9 |
| Heating | Central |
| Ownership | Personal |
| Reconstruction | Complete |
| Usable area | 80 m² |
| Available from | 17/05/2026 |
|---|---|
| Building construction | Precast concrete |
| Fully furnished | Fully furnished |
| Design | Standard |
| Listing ID | 1024366 |
| EPC | D - Less economical |
| Location | Residences |
| Price per unit | CZK 375 / m2 |
What does this listing have to offer?
| Wheelchair accessible | |
| Lift | |
| MHD 3 minutes on foot |
| Basement: 3 m² | |
| Loggia balcony: 8 m² |
What you will find nearby
Interested?
Still looking for the right one?