1 bedroom with open-plan kitchen flat to rent, 51 m², N. A. Někrasova, Prague, Prague

Flat to rent 2+kk • 51 m² without real estateN. A. Někrasova, Prague - Bubeneč

New
N. A. Někrasova, Prague - BubenečPartially equipped • Balcony 2 m² • Cellar 5 m²
Liability insurance requiredVerification of debt-free status required
Monthly rentCZK 24,000

+ Service chargesCZK 1,050
+ Refundable depositCZK 48,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 24,000 on commissions.

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu byt 2+kk v klidné lokalitě Bubenče na Praze 6 v ulici N.A.Někrasova.

Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží cihlové budovy bez výtahu. Byt má užitnou plochu přibližně 51 m² a je rozdělen na předsíň, jídelnu s kuchyňským koutem a spíží, ložnici, koupelnu a WC. Součástí bytu je také balkón s výhledem do ulice N.A.Někrasova a kvalitní sklep o ploše přibližně 5,5 m².

Byt prochází částečnou rekonstrukcí a bude připravený k nastěhování od 1. června 2026. V rámci rekonstrukce probíhá kompletní výmalba, broušení a lakování parket v ložnici, výměna pracovní kuchyňské desky a další související práce.

Kuchyňský kout obsahuje troubu, myčku, indukční desku (nová), mikrovlnnou troubu a lednici (nová). Koupelna obsahuje sprchu a pračku (nová). V předsíni je k dispozici šatní skříň a botník. Dle preference nájemce je v bytě dále možné zachovat jídelní stůl a další šatní skříň. Topení a teplou vodu zajišťuje indukční kotel.

Možnost dlouhodobého pronájmu se smlouvou na 1 rok. Kauce ve výši 2 nájmů. Žádná provize RK. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě.

Property characteristics

Available from01/06/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedPartly
Listing ID1024364
Usable area51
ConditionVery good
Layout2+kk
Floor4. floor out of 5
LocationQuiet area
Price per unitCZK 470.59 / m2

What does this listing have to offer?

Balcony: 2 m²
Basement: 5 m²

What you will find nearby

How far to…: