- 2+kk
- 43 m²
Save CZK 1,000
Interested?
Communicate all private owners and save CZK 16,000 on commissions.
Nabízíme k dlohodobému pronájmu slunný, prostorný byt 1+kk o výměře 37 m2, k němuž náleží soukromá zahrádka 46 m2 v krásné městské části Medlánky.
Byt se nachází v 1. podlaží bytového domu (rok výstavby 2008). Orientován je na západ. Byt nabízíme jako částečně zařízený – viz fotky.
Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem 27 m2, koupelna s WC 4 m2, předsíň 6 m2. K bytu náleží sklep 3 m2, který je na stejném podlaží.
Součástí kuchyňské linky je elektrická trouba, varná deska, digestoř, myčka a lednice s mrazákem. V koupelně je nová pračka.
Nájemce (resp. nájemci, max. 2 osoby) by měl být slušný člověk, nekuřák, který nechová domácí zvířata.
Parkování je možné přímo před domem, v blízkosti je zastávka MHD, autobus č. 65. Technologický park Brno je 3 zastávky odtud, cca 7 min. Na konečnou tramvaje č. 1 je to pěšky do 10 min.
Cena za pronájem činí 16.000 Kč měsíčně + zúčtovatelné náklady (voda, teplo, el. energie) 3000 Kč měsíčně. Vratná kauce činí 20.000 Kč. Žádné další poplatky neplatíte.
Byt je k dispozici ihned, prohlídky jsou možné v pracovní dny v době cca 17-20h, dle předchozí tel. dohody, případně i o víkendu.
| Age | 10 to 30 years |
|---|---|
| Condition | Very good |
| Layout | Studio |
| Floor | 1. floor out of 5 |
| Heating | Central |
| Ownership | Personal |
| Usable area | 37 m² |
| Available from | 18/05/2026 |
|---|---|
| Building construction | Brick |
| Fully furnished | Fully furnished |
| Design | Standard |
| Listing ID | 1024355 |
| EPC | C - Economical |
| Price per unit | CZK 432.43 / m2 |
| Basement: 3 m² | |
| Terrace: 46 m² |
| MHD 3 minutes on foot |
Interested?

Still looking for the right one?