2 bedroom with open-plan kitchen flat for sale, 87 m², Janáčkova, Rosice, Jihomoravský Region

Flat for sale 3+kk • 87 m² without real estateJanáčkova, Rosice - Rosice u Brna, Jihomoravský Region

New
Janáčkova, Rosice - Rosice u Brna, Jihomoravský RegionParking • Balcony 10 m²
PriceCZK 10,850,000

Nabízím k prodeji osobní byt 3+kk v budoucí novostavbě, který se nachází v cihlové budově s moderním standardem a energetickou náročností označenou štítkem B. Byt o dispozici 3+kk má celkovou užitnou plochu 87 m², což umožňuje komfortní bydlení v prostorách uspořádaných do funkčních místností, jež lze přizpůsobit individuálním potřebám. Nevybavený interiér poskytuje tak příležitost zrealizovat si vlastní představu o ideálním domově, kde design a vybavení budou odrážet osobní vkus a životní styl.

Byt se nachází ve velmi praktické lokalitě – budova má pouze jedno podlaží, což zajišťuje bezbariérový přístup, a zároveň disponuji parkovacím místem přímo u domu, které výrazně usnadní každodenní život. Součástí bytu je rovněž prostorný balkon o ploše 10 m², kde si lze vychutnat chvíle odpočinku a relaxace na čerstvém vzduchu.

- Parkovací místo

- předokenní rolety

- příprava klimatizace

- podlahové vytápění

- společné prostory 14m2 (kolárna, uložení lyží)

- možnost individuálních úprav

Property characteristics

Available from01/09/2027
Building constructionBrick
Fully furnishedUnfurnished
Listing ID1024354
EPCB - Very economical
Usable area87
ConditionNew-build
Layout3+kk
FloorGround floor
OwnershipPersonal
LocationQuiet area
Price per unitCZK 124,712.64 / m2
Nemoreport

Are you choosing a apartment?

Make sure you have all the important information!

What does this listing have to offer?

Balcony: 10 m²
Parking
Wheelchair accessible

What you will find nearby

How far to…: