3 bedroom with open-plan kitchen flat for sale, 85 m², Nerudova, Brno, Jihomoravský Region

Flat for sale 4+kk • 85 m² without real estateNerudova, Brno - Veveří, Jihomoravský Region

Nerudova, Brno - Veveří, Jihomoravský RegionPartially equipped • Lift • Cellar 8 m² • Loggia 3 m²
PriceCZK 12,999,900Save CZK 1,000,000CZK 13,999,900

Přímý majitel nabízí k prodeji světlý byt o dispozici 4+kk v osobním vlastnictví o celkové ploše 85 m² s lodžií. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží udržovaného cihlového domu s výtahem v atraktivní lokalitě Brno – střed – Veveří, v ulici Nerudova. Součástí bytu je sklep o velikosti 8 m². Byt bude připraven k nastěhování od června 2026 – bez nutnosti dalších investic. Kupující neplatí žádnou provizi za zprostředkování a součástí ceny je kompletní právní servis. Prohlídky jsou možné ihned.

Byt právě prochází kompletní a kvalitní rekonstrukcí, která zahrnuje nové rozvody elektřiny, vody a odpadů, dřevěné podlahy, moderní obklady a dlažbu značky Marazzi, sanitu značky GROHE a novou kuchyňskou linku včetně vestavných spotřebičů značky Gorenje s prodlouženou pětiletou zárukou.

Dispozice bytu nabízí prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři samostatné pokoje vhodné jako ložnice, dětský pokoj či pracovna, koupelnu se sprchovým koutem, vanou a toaletou, druhou samostatnou toaletu, komoru, technickou místnost a vstupní chodbu s dostatkem prostoru pro úložná řešení. Hlavní ložnice disponuje vstupem na lodžii s výhledem do zeleného vnitrobloku.

Byt je orientován na jihovýchod a severozápad, což zajišťuje dostatek denního světla a příjemné větrání během dne. Součástí domu je také prostorný zelený vnitroblok, který mohou vlastníci využívat k odpočinku.

Vytápění a ohřev vody jsou řešeny novým plynovým kondenzačním kotlem.

Veveří patří mezi nejvyhledávanější rezidenční lokality širšího centra Brna, které kombinují městský život, výbornou dopravní dostupnost a blízkost zeleně. Přímo u domu se nachází tramvajová a trolejbusová zastávka Nerudova, která zajišťuje rychlé spojení do centra i dalších částí města.