2 bedroom with open-plan kitchen flat to rent, 100 m², Vacínovská, Prague, Prague

Flat to rent 3+kk • 100 m² without real estateVacínovská, Prague - Jinonice

New
Vacínovská, Prague - JinonicePartially equipped • Lift • Garage • Balcony 4 m² • Cellar 5 m² • Terrace 10 m²
Monthly rentCZK 34,000

+ Service chargesCZK 5,500
+ Utility chargesCZK 1,500
+ Refundable depositCZK 68,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 34,000 on commissions.

Pronájem bytu 3+kk 100 m² Vacínovská - zahrádka/balkón/garážové stání/sklep

Nabízím k dlouhodobému pronájmu byt 3+kk (86 m²) s předzahrádkou (38 m²), terasou (10 m²), balkónem (4 m²), garážovým stáním a sklepem v ulici Vacínovská, Praha 5 Jinonice v rezidenčním projektu Botanica z roku 2008.

Dispozici bytu tvoří prostorný obývací pokoj spojený s kuchyňskou linkou, dvě ložnice, koupelna, dvě WC, šatna a komora. Z obývacího pokoje je vstup na krytou terasu s markýzou a předzahrádku s orientací na jihovýchod. Z ložnice je vstup na balkón s orientací na západ. Dispozice bytu je znázorněna v obrazové galerii.

Byt je částečně vybaven. Kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů značky AEG. V obou ložnicích jsou vestavěné skříně. Dále úložné prostory v koupelně, WC, na chodbě a v šatně. Policový systém v komoře a ve sklepě. Ostatní vybavení dle dohody. Byt má bezpečnostní dveře, velká francouzská dřevěná okna s venkovními bezpečnostními žaluziemi.

Měsíční nájemné 34.000 Kč + 1.500 Kč garážové stání + poplatky (5.500 Kč + 1.500 Kč elektřina za 3 osoby). Vratná kauce dva měsíční nájmy. Byt je k nastěhování od 1.8.2026.

Místo obklopuje přírodní park Košíře - Motol s chráněným územím Vidoule. V docházkové vzdálenosti se nachází Německá škola, stanice metra B - Nové Butovice (7 min) a zastávka BUS Nušlova (3 min). V pěší vzdálenosti je dostupná veškerá občanská vybavenost včetně základních a mateřských škol, polikliniky, nákupního centra Galerie Butovice, restaurací a fitness centra.