1 bedroom flat for sale, 38 m², U Skládky, Prague, Prague
1 bedroom flat for sale, 38 m², U Skládky, Prague, Prague
1 bedroom flat for sale, 38 m², U Skládky, Prague, Prague
1 bedroom flat for sale, 38 m², U Skládky, Prague, Prague
1 bedroom flat for sale, 38 m², U Skládky, Prague, Prague
1 bedroom flat for sale, 38 m², U Skládky, Prague, Prague
1 bedroom flat for sale, 38 m², U Skládky, Prague, Prague
1 bedroom flat for sale, 38 m², U Skládky, Prague, Prague

Flat for sale 1 bedroom • 38 m² without real estateU Skládky, Prague - Libeň

New
U Skládky, Prague - LibeňPartially equipped • Parking
PriceCZK 4,880,000

Družstevní byt 1+ 1, 1 patro (2NP) se nachází v ulici U Skládky, přímo u vchodu metra Českomoravská, Vysočany. Jedná se o klidnou, skvěle dostupnou lokalitu na vzestupu. Podlahová plocha bytu činí 38 m2 a sklepu 2 m2. Byt je krom metra také velmi blízko od zastávek tram i bus a OC Harfa.

Okna jsou situována do zeleného vnitrobloku, který díky dokončenému sousednímu developerskému projektu – rezidence Mocca získává parkovou úpravu spolu s obchody a kavárnami.

Do bytu je zaveden plyn a má plynové vytápění - vafky. Vybavení bytu je „seniorské“ a umožňuje okamžité nastěhování, nebo je možno provést rekonstrukci a částečnou změnu dispozice. Anuita již byla splacena, poplatek za nájem a služby činí 1750,-Kč/měs.

Property characteristics

Available from12/05/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedPartly
Listing ID1022677
EPCE - Wasteful
LocationBusy area
Usable area38
ConditionBefore reconstruction
Layout1 bedroom
Floor2. floor out of 6
OwnershipCooperative
Transfer to personal ownershipNo
AnnuityCZK 0
Price per unitCZK 128,421.05 / m2

What does this listing have to offer?

Parking

What you will find nearby

How far to…: