Studio flat for sale, 24 m², Káranská, Prague, Prague
Studio flat for sale, 24 m², Káranská, Prague, Prague
Studio flat for sale, 24 m², Káranská, Prague, Prague
Studio flat for sale, 24 m², Káranská, Prague, Prague
Studio flat for sale, 24 m², Káranská, Prague, Prague
Studio flat for sale, 24 m², Káranská, Prague, Prague

Flat for sale Studio • 24 m² without real estateKáranská, Prague - Malešice

New
Káranská, Prague - MalešiceLift • Cellar 1.5 m²
PriceCZK 4,499,000

Prodej bytu 1+kk v původním stavu v žádané a klidné lokalitě Prahy 10 – Malešice, jen pár kroků od oblíbeného Malešického parku, ideálního pro relax i sportovní vyžití.

Byt se nachází v 6. nadzemním podlaží revitalizovaného domu. Budova má nové stoupací rozvody, zateplení a upravené společné prostory, což zajišťuje komfortní a úsporné bydlení.

Dispozice bytu nabízí obytnou místnost s prostorem pro kuchyňskou linku. Jádro je vyzděné, koupelna vybavena sprchovým koutem, WC je oddělené. Byt je v původním stavu a představuje tak ideální příležitost k rekonstrukci dle vlastních představ. Přiloženo rovněž ilustrační foto. V současnosti je odpojený elektroměr.

Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost – autobusové spojení s rychlou návazností na stanice metra Želivského a Skalka. V místě je kompletní občanská vybavenost – obchody (Billa, Lidl, aj.), služby, školy i zdravotní péče v docházkové vzdálenosti.

Tento byt je skvělou volbou pro jednotlivce nebo investora hledajícího nemovitost s potenciálem v dobře dostupné a vyhledávané části Prahy.

Property characteristics

Available from11/05/2026
Building constructionPrecast concrete
Fully furnishedUnfurnished
HeatingCentral
OwnershipPersonal
LocationQuiet area
Price per unitCZK 187,458.33 / m2
ConditionBad
LayoutStudio
Floor6. floor out of 13
Listing ID1022181
EPCC - Economical
Usable area24

What does this listing have to offer?

Basement: 1.5 m²
Lift

What you will find nearby

How far to…: