non-residential property to rent, 33 m², Konstantinova, Prague, Prague

Commercial property to rent • 33 m² without real estateKonstantinova, Prague - Chodov

Konstantinova, Prague - Chodov
Liability insurance requiredVerification of debt-free status required
Monthly rentCZK 7,500

+ Service chargesCZK 100
+ Utility chargesCZK 900
+ Refundable depositCZK 15,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 7,500 on commissions.

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor o výměře 33 m² situovaný v Konstantinově ul., Praha 4. Prostor je v přízemí bytového panelového domu s přímým bezbariérovým vchodem z ulice. Zahrnuje dvě propojené místnosti a je vhodný jako prodejna, provozovna, vzorkovna, kancelář apod., s menším pohybem osob, nevhodný pro hlučný provoz nebo gastronomii. Na chodbě je k dispozici WC. Výhodou je samostatný vstup jak z ulice, tak i z domu, do chodby budovy jsou bezpečnostní dveře. Vytápění ústředním topením. Elektřina převodem na nájemce.

Prostor se nachází 130m od stanice metra Háje. Parkování během dne je bezproblémové a bez omezení zónami. Nemovitost je v dobrém stavu a je dodávána bez vybavení. V domě jsou datové rozvody (internet).

Prostor je dostupný ihned.

Pro bližší informace a domluvení prohlídky mě kontaktujte prostřednictvím zpráv na této komunikační platformě.

Property characteristics

Available from18/05/2026
Building constructionPrecast concrete
Listing ID1002797
Location of the commercial spaceIn the block
Price per unitCZK 227.27 / m2
ConditionGood
Fully furnishedUnfurnished
EPCB - Very economical
Land non-residential space33

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?