2 bedroom with open-plan kitchen flat for sale, 95 m², Souběžná, Kralupy nad Vltavou, Středočeský Region

Flat for sale 3+kk • 95 m² without real estateSouběžná, Kralupy nad Vltavou - Minice u Kralup nad Vltavou, Středočeský Region

Souběžná, Kralupy nad Vltavou - Minice u Kralup nad Vltavou, Středočeský RegionEquipped • Parking
PriceCZK 8,500,000

Nabízíme světlý byt z roku 2019 v komorní novostavbě se 12 byty. Nemovitost se nachází v tiché slepé ulici a je orientována na tři světové strany.

Vybavení a dispozice

- Moderní kuchyně od truhláře s ostrůvkem

- Podlahové vytápění, vlastní kondenzační kotel

- Zabezpečovací systém v každné z místnosti

- Vestavěné skříně v ložnici i na chodbě

- Koupelna se sprchovým koutem a oddělené WC

- Společná kočárkárna přímo v domě

Dům a okolí

K domu náleží udržovaná zahrada s pískovištěm. Přímo u budovy se nachází park s grilovištěm a nedaleko nájezd na cyklostezku. Škola, školka i dětské hřiště „Dopravák“ jsou v docházkové vzdálenosti.

Dostupnost

Cesta do centra Prahy trvá přibližně 30 minut autem po dálnici D8 nebo pravidelným vlakovým spojem.

Property characteristics

Available from01/08/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedFully furnished
Listing ID960207
EPCB - Very economical
Usable area95
ConditionNew-build
Layout3+kk
FloorGround floor
OwnershipPersonal
LocationQuiet area
Price per unitCZK 89,473.68 / m2
Nemoreport

Are you choosing a apartment?

Make sure you have all the important information!

What does this listing have to offer?

Wheelchair accessible
Parking

What you will find nearby

How far to…: