Studio flat to rent, 27 m², Československé armády, Frýdek-Místek, Moravskoslezský Region

Flat to rent Studio • 27 m² without real estateČeskoslovenské armády, Frýdek-Místek - Místek, Moravskoslezský Region

New
Československé armády, Frýdek-Místek - Místek, Moravskoslezský RegionPublic transport 1 minute of walking • Parking
Monthly rentCZK 8,350

+ Refundable depositCZK 16,700
+ Administrative feeCZK 6,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 8,350 on commissions.

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu moderní a útulnou bytovou jednotku 1+kk na ulici Československé armády 797 ve vyhledávané lokalitě Frýdek-Místek. Velkou předností tohoto bytu je prostorná lodžie, která nabízí příjemné místo pro ranní kávu, relaxaci i posezení s výhledem do okolí.

Byt prošel nedávno kompletní rekonstrukcí a je připraven k okamžitému nastěhování. Nové rozvody, moderní plovoucí podlahy, elegantní interiérové dveře i stylová koupelna se sprchovým koutem vytváří příjemný a moderní prostor pro pohodlné bydlení. Interiér působí svěže, čistě a velmi vzdušně.

Bytový dům je udržovaný a nabízí komfortní bydlení také díky dvěma výtahům, které zajišťují pohodlný přístup. Samozřejmostí je možnost parkování přímo před domem a autobusová zastávka doslova pár kroků od vchodu. V bezprostřední blízkosti se nachází hypermarket Tesco, obchody, služby i další občanská vybavenost, kterou oceníte při každodenním životě.

Frýdek-Místek patří mezi velmi oblíbená města pro bydlení díky jedinečné kombinaci městského komfortu a blízkosti přírody. Město leží na soutoku řek Morávky a Ostravice a je právem označováno za vstupní bránu do Beskyd. Okolí nabízí množství zeleně, parků, dětských hřišť i krásné výhledy na okolní hory.

Milovníci sportu a aktivního životního stylu ocení cyklostezku spojující Ostrava s Beskydami, oblíbený areál přehrady Olešná s aquaparkem, minigolfem a sportovišti nebo zimní stadion, atletický stadion a fotbalový areál. Rodiny s dětmi zde naleznou kvalitní školy, gymnázia, volnočasové centrum Klíč s bohatou nabídkou kroužků i známou šachovou školu.