1 bedroom with open-plan kitchen flat to rent, 44 m², Na Spojce, Prague, Prague

Flat to rent 2+kk • 44 m² without real estateNa Spojce, Prague - Vršovice

New
Na Spojce, Prague - VršoviceEquipped • Lift • Cellar 1.9 m²
Liability insurance requiredVerification of debt-free status required
Monthly rentCZK 29,000

+ Utility chargesCZK 2,500
+ Refundable depositCZK 57,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 29,000 on commissions.

🏡 Stylové a kompletně nově zrekonstruované 2+kk v srdci Vršovic.

Nabízíme k pronájmu krásný, kompletně nově zrekonstruovaný a plně vybavený byt 2+kk o ploše 44 m², situovaný ve 2. patře udržovaného domu s výtahem, který zajíždí až ke sklepům.

Byt nabízí moderní a útulné bydlení s důrazem na pohodlí i funkčnost. Je plně zařízený a připravený k okamžitému nastěhování – stačí si přinést osobní věci.

✨ Vybavení bytu:

Kuchyňská linka se spotřebiči: lednice, trouba, varná deska, myčka, mikrovlnná trouba

Obývací část s pohodlnou sedačkou a jídelním stolem

Ložnice s manželskou postelí a velkou vestavěnou skříní

Pračko-sušička součástí vybavení

Klimatizace

Kvalitní dubová podlaha

Nová okna s dvojskly pro větší klid a tepelný komfort

🌿 Další výhody:

K bytu náleží sklepní kóje (1,9 m²) a možnost využívat zelený vnitroblok se zahradou, ideální pro relaxaci nebo ranní kávu.

📍 Lokalita:

Byt se nachází v oblíbené části Prahy – Vršovicích, jen pár kroků od Krymské ulice, Heroldových sadů, kaváren, bister, pekáren i designových obchodů. Lokalita nabízí skvělou atmosféru, dostatek zeleně a výbornou dostupnost MHD.

📆 Další informace:

K nastěhování ihned

Domácí mazlíčci nejsou povoleni

Parkování není součástí nabídky

💰 Cena:

Nájemné: 29 000 Kč + poplatky

Kauce: 2 nájmy

Bez provize RK

📞 Zaujala vás tato nabídka?

Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si prohlídku.

Property characteristics

Available from05/08/2025
Building constructionBrick
Fully furnishedFully furnished
Listing ID930433
Usable area44
ConditionVery good
Layout2+kk
FloorGround floor
LocationCentre
Price per unitCZK 659.09 / m2

What does this listing have to offer?

Wheelchair accessible
Lift
Basement: 1.9 m²

What you will find nearby

How far to…: