This listing is no longer active

Flat for sale 3+kk • 77 m² without real estateK vodárně, Čerčany - Čerčany, Středočeský Region

K vodárně, Čerčany - Čerčany, Středočeský RegionPublic transport 5 minutes of walking • Partially equipped • Balcony 5 m² • Cellar 12 m²
PriceCZK 5,299,000Save CZK 100,000CZK 5,399,000

Nabízíme k prodeji prostorný a světlý družstevní byt o dispozici 3+kk, který se nachází ve 2. patře třípatrového domu. Celková plocha bytu činí 78 m² a je ideální volbou pro rodiny i jednotlivce.

Byt se skládá z:

Tří pokojů

Prostorného balkonu s krásným výhledem na Čerčany a okolí

Předsíně

Kuchyně

Koupelny

WC

Spíže

Součástí bytu jsou také dvě sklepní kóje – jedna přímo na patře, hned vedle vstupu do bytu, a druhá ve sklepních prostorách, což zajišťuje dostatek úložného prostoru.

V pokojích se také nacházejí velké vestavěné skříně na míru.

Property characteristics

Available from29/10/2024
Building constructionPrecast concrete
Fully furnishedPartly
Listing ID869707
EPCG - Extremely uneconomical
Usable area77
ConditionVery good
Layout3+kk
Floor2. floor out of 3
OwnershipCooperative
LocationQuiet area
Price per unitCZK 68,818.18 / m2

What does this listing have to offer?

Balcony: 5 m²
MHD 5 minutes on foot
Basement: 12 m²

What you will find nearby

Public transportČerčany, ke hřbitovu
🚶 435 m (5 mins)
Post officeČerčany
🚶 626 m (8 mins)
Shop
🚶 326 m (4 mins)
BankČeská spořitelna, Benešov
🚘 10,827 m (16 mins)
RestaurantAlexandra
🚶 428 m (5 mins)
Pharmacy
🚘 1,177 m (3 mins)
SchoolZS Čerčany
🚶 541 m (6 mins)
Kindergarden
🚶 514 m (6 mins)
Sports field
🚘 1,298 m (4 mins)
Playground
🚶 579 m (7 mins)

How far to…:

Still looking for the right one?