2 bedroom flat to rent, 55 m², Rossenbergových, Havířov, Moravskoslezský Region

Flat to rent 2 bedroom • 55 m² without real estateRossenbergových, Havířov - Havířov-město, Moravskoslezský Region

New
Rossenbergových, Havířov - Havířov-město, Moravskoslezský RegionPublic transport 6 minutes of walking • Parking
Monthly rentCZK 9,650

+ Refundable depositCZK 19,300
+ Administrative feeCZK 6,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 9,650 on commissions.

Hledáte útulné bydlení s příjemnou atmosférou, kde budete mít centrum města na dosah a zároveň si užijete klid a zeleň? Právě pro vás máme krásný byt 2+1 v oblíbené cihlové zástavbě, která nabízí pohodové bydlení i skvělou občanskou vybavenost.

Okolí domu vás okouzlí množstvím zeleně, dětskými dvorky, kavárnami i restauracemi. Samozřejmostí je také pohodlné parkování v blízkosti domu.

Samotný byt prošel velmi pěknou rekonstrukcí a působí světlým a harmonickým dojmem. Dominantou je moderní kuchyně se světlou dlažbou a elegantní kuchyňskou linkou v dekoru dřeva s vestavěnými spotřebiči, která potěší každého milovníka vaření i společných chvil u stolu.

Hala a hlavní pokoj jsou vybaveny plovoucí podlahou v přírodním dekoru dřeva, druhý pokoj zdobí krásné světlé parkety, které dodávají interiéru jedinečné kouzlo. Koupelna v jemném meruňkovém tónu nabízí vanu pro chvíle relaxace, toaleta je samostatná. Praktickým bonusem je také komora v hale s přípojkou na pračku i sušičku.

Tento byt spojuje pohodlí, styl i skvělou lokalitu. Podobných nabídek za rozumnou cenu je dnes opravdu minimum. Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si prohlídku co nejdříve.

Property characteristics

Available from25/05/2026
Building constructionBrick
Floor1. floor
OwnershipPersonal
LocationQuiet area
WaterFrom a public source
ConditionGood
Layout2 bedroom
Listing ID862468
EPCE - Wasteful
Usable area55