1 bedroom with open-plan kitchen flat to rent, 50 m², Plotní, Brno, Jihomoravský Region

Flat to rent 2+kk • 50 m² without real estatePlotní, Brno - Trnitá, Jihomoravský Region

New
Plotní, Brno - Trnitá, Jihomoravský RegionPublic transport 2 minutes of walking • Equipped • Lift • Garage • Cellar 4 m² • Terrace 8 m²
Monthly rentCZK 21,000

+ Utility chargesCZK 4,500
+ Refundable depositCZK 42,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 21,000 on commissions.

Ponúkam k prenájmu nový, plne zariadený 2+kk byt v 4.patre novostavby (kolaudácia 2021) v centre Brna na Plotní 10. Byt je vhodný maximálne pre 2 osobz. Byt s plochou 50m2 pozostáva zo vstupnej haly so vstavanou skriňou, kúpelne s vaňou, umývadlom so skrinkou a práčkou, samostatnej šatne so vstavanou skriňou, ďalej spálne s posteľou a nočnými stolíkmi a obývacou izbou s voľne navazujúcou kuchyňou s nasledujúcim vybavením - indukčná varná doska, horkovzdušná trúba kombinovaná s mikrovlnnou trúbou, komínový digestor, vstavaná chladnička/mraznička, vstavana myčka, granitový drez, sklenené obklady za linkou. V byte sú plávajúce podlahy s výnimkou kúpelne, chodby a šatníku, kde je dlažba. 1000mbit internet s dvojpásmovým routrom je v cene. Byt je vybavený rekuperáciou, čo umožnuje šetrenie energií pri vetraní.

Byt sa prenajíma bez sušičky a televízie, ktoré sú na fotografiách.

Balkón s výmerou 8m2 je orientovaný mimo ulice (juho-západ). Súčasťou budovy, ktorá bolo kolaudovaná v roku 2021, je malý vnútroblok. K bytu patrí sklepná kója a parkovacie miesto v podzemnej garáži.

Byt sa nachádza na novo zrekonštruovanej ulici Plotní (tramvaj), cca 300 m od nákupného centra Vaňkovka, cca 100m od Zvonařky.

Byt je dostupný od 9. září.

Video:

https://photos.app.goo.gl/DWb9PUrMMUQ3UMgQA

Property characteristics

AgeUp to 10 years
ConditionNew-build
Layout2+kk
Floor4. floor out of 7
HeatingCentral
OwnershipPersonal
LocationQuiet area
Price per unitCZK 420 / m2
Available from09/09/2024
Building constructionBrick
Fully furnishedFully furnished
DesignLuxurious
Listing ID859436
EPCB - Very economical
Usable area50

What does this listing have to offer?

Basement: 4 m²
Lift
Terrace: 8 m²
Garage
MHD 2 minutes on foot

What you will find nearby

Public transportŽelezniční
🚶 144 m (2 mins)
Post officeBrno 17
🚶 648 m (8 mins)
ShopRašner
🚶 454 m (5 mins)
BankCreditas
🚶 467 m (6 mins)
RestaurantSushi sky
🚶 249 m (3 mins)
PharmacyAVE
🚶 513 m (6 mins)
SchoolKřesťanská základní škola Jana Husa
🚶 746 m (9 mins)
KindergardenKřesťanská mateřská škola Jana Husa
🚶 746 m (9 mins)
Sports fieldGym & Joy
🚘 2,307 m (6 mins)
Playground
🚶 641 m (8 mins)

How far to…:

Still looking for the right one?