2 bedroom flat to rent, 54 m², Pavlovova, Havířov, Moravskoslezský Region

Flat to rent 2 bedroom • 54 m² without real estatePavlovova, Havířov - Havířov-město, Moravskoslezský Region

New
Pavlovova, Havířov - Havířov-město, Moravskoslezský RegionPublic transport 3 minutes of walking • Parking
Monthly rentCZK 9,850

+ Refundable depositCZK 19,700
+ Administrative feeCZK 6,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 9,850 on commissions.

Hledáte bydlení, které spojuje moderní vzhled, praktické uspořádání a skvělou lokalitu? Právě jste ho našli.

K dlouhodobému pronájmu nabízíme velmi hezký byt 2+1 na ulici Pavlovova v žádané části Havířov-Město. Byt prošel rekonstrukcí a působí útulně, svěže a elegantně – ideální místo pro pohodlný život i příjemné chvíle odpočinku.

Hned při vstupu vás zaujme čistý a vzdušný interiér. V chodbě a kuchyni je položena praktická keramická dlažba, zatímco pokoje zdobí plovoucí podlahy nebo zachovalé parkety, které dodávají bytu teplo domova. Velkou výhodou jsou samostatné vstupy do pokojů a jejich orientace na dvě světové strany, díky čemuž je byt krásně prosvětlený po celý den.

Součástí bytu je také praktická komora s přípojkou na pračku, která poskytne vítaný úložný prostor. V kuchyni na vás čeká kuchyňská linka a kombinovaný sporák – ideální základ pro každodenní vaření i pohodové víkendové snídaně.

Lokalita nabízí vše, co potřebujete ke komfortnímu bydlení. V pěší dostupnosti najdete školu, školku, obchody, zastávky MHD, obchodní dům Elán i kino. Vše důležité máte doslova na dosah ruky.

Přijďte se podívat na místo, kde se budete každý den rádi vracet. Tento byt má atmosféru, kterou si zamilujete.

Property characteristics

Available from28/05/2026
Building constructionBrick
Floor2. floor
OwnershipPersonal
LocationQuiet area
WaterFrom a public source
ConditionGood