Flat to rent 2+kk • 56 m² without real estateMilánská, Prague - Horní Měcholupy
Interested?
Communicate all private owners and save CZK 20,000 on commissions.
K pronájmu nabízíme byt s dispozicí 2KK+lodžie, 56m2, který prošel rekonstrukcí v 6-7_2023.
Byt se nachází v 6NP (5. patro) zrekonstruovaného panelového domu ve velmi oblíbené lokalitě v těsné blízkosti Hostivařské přehrady a lesoparku, a to v ulici Milánská, Praha 15.
Podlahová plocha bytu je 47m2 + 7m2 lodžie + 2m2 sklep.
V rámci rekonstrukce byla instalována kuchyňská linka na míru vč. nových spotřebičů (myčka, sporák s varnou deskou, digestoř, garnitový dřez; k dispozici také lednice). V chodbě se nachází nová vestavěná skříň a základní nábytek, proběhla také výměna vchodových dveří. Dále byly provedeny úpravy rozvodů elektřiny, vody a odpadů, proběhla rekonstrukce podlah. Nová je rovněž koupelna a samostatné WC.
Byt je částečně vybavený (kuchyně, předsíň).
Vybavení obýváku a lodžie na fotografiích není součástí nabídky.
Iternet: UPC
Energetická náročnost: třída C - úsporná.
Zastávka autobusu se nachází přímo naproti domu, na metro Skalka cca 15 minut, Háje 8 minut, Vlakové nadraží Hostivař 7 minut.
Prohlídky budou probíhat 1. a 3.6.2026 v odpoledních a večerních hodinách.
Byt je k dispozici od 1.7.2026.
Nájem CZK 20000 + služby 3500 + přepis elektřiny (cca 1500), internet.
Vratná kauce CZK 20000.
Byt je ideální pro jednotlivce nebo dvojice. Vychovaná zvířata nejsou problém.
V případě zájmu o prohlídku prosím uveďte základní informace o sobě, počtu osob které by byt užívaly. Děkujeme. V dalším kroku vám zašleme odkaz pro rezervaci prohlídky.
Nemáme zájem o služby RK.
Property characteristics
| Available from | 01/07/2026 |
|---|---|
| Building construction | Precast concrete |
| Fully furnished | Partly |
| Heating | Central |
| Ownership | Personal |
| Reconstruction | Complete |
| Usable area | 56 m² |
| Condition | Very good |
|---|---|
| Layout | 2+kk |
| Floor | 6. floor out of 8 |
| Listing ID | 793244 |
| EPC | C - Economical |
| Location | Quiet area |
| Price per unit | CZK 357.14 / m2 |
What does this listing have to offer?
| Balcony: 7 m² | |
| Lift | |
| MHD 3 minutes on foot |
| Basement: 2 m² | |
| Loggia balcony: 7 m² | |
| Terrace: 7 m² |
What you will find nearby
Interested?
Still looking for the right one?