Looks like your connection has been lost or our server is under maintenance. Our website functions may be disabled.

This listing is no longer active

Similar listings

  • Rent
  • Flat
  • 2 bedroom, 2+kk, 3+1, 3+kk

Show all listings

Show all listings

Flat to rent 2+kk • 42 m² without real estateDoubravická, Prague - Chodov

Doubravická, Prague - ChodovPublic transport 3 minutes of walking • Equipped • Cellar 1 m²
Monthly rentCZK 14,500

+ Service chargesCZK 3,000
+ Utility chargesCZK 2,000
+ Refundable depositCZK 29,000


Dlouhodobý pronájem bytu 2+kk (42 m²) v klidné ulici Doubravická v žádané lokalitě Praha 4 – Chodov. Slunný byt se nachzí ve 3. patře kompletně revitalizovaného panelového domu s moderní vstupní halou a výtahem (nové jsou dále fasáda se zateplením a střecha, plastová okna s vnějšími zatemňovacími roletami, rozvody eletřiny a stoupací rozvody, kamerový systém v domě + videozvonky + vstup na čip).

Bydlení zpříjemní kompletní vybavenost bytu. V kuchyni bude kuchyňská linka, lednice s mrazákem, pračka, elektrická troupa a sporák. Obývací pokoj přenecháváme s jídlením stolem a židlemi, sedačkou se stolkem, obývací stěnou včetně televize. Bude na vás čekat krásná světlá koupelna s obloženým jádrem a velkou rohovou vanou, WC zvlášť. Vtupní chodba bude zařízena sladěným botníkem a skříní, i ložnice bude kompletně vybavena. Dále můžete využít sklepní kóje.

Příjemné bydlení podpoří ideální lokalita, která kloubí tři výhody. První je perfektní dopravní dostupnosti (5 min. na metro Háje a autobusy, 5 min. na D1, v centru jste za 20 min.). Kolem domu jsou dostatečné bezplatné parkovací plochy i možnosti hlídaných parkovišť. Druhou výhodou je umístění bytu v obklopení přírodou (Milíčovský lesopark výhledem z okna, kde najdete kromě lesa i několik rybníků, zoo či kopce perfektní k zimním sportům, v blízkém okolí dále Hostivařský lesopark s přehradou a plážemi či rozsáhlý Kunratický les). A další velká výhoda je perfektní občanská vybavenost. Co se týká obchodů, tak je Penny Market 3 minut pěšky, Norma 6 minut pěšky, do 10 minut pěšky Lidl, Billa, Albert i 2 obchodní domy – OC Opatovská a OC Háje).V okolí je velké množství restaurací a dalšího společenského, kulturního a sportovního vyžití a celkově množství služeb. Za domem se nachází mateřská škola a úřad MČ Praha 11, v okruhu několika minut chůze najdete také základní školu či gymnázium, před domem dětské hřiště. V okolí je i několik klinik (do 15 minut klinika Optaovská, na Chodově pak Šustova a s pohotovostí v Krči Thomayerova nemocnice) a dalších zdravotnických zařízení.

Byt je určen pro maximální počet dvou dospělých nájemníků a jedno dítě. Měsíční nájem 14 500 Kč, vratná kauce 29 000 Kč, kompletní zálohy na služby 5 000 Kč (voda, teplo – ústřední dálkové, výtah, úklid společných prostor a odpad, společná elektrická energie domu i vlastní elektrická energie bytu).

Property Characteristics

Listing ID755644
Layout2+kk
Available from15/10/2023
Floor4
EPCD - Méně úsporná
HeatingCentral
DesigneStandard
Užitná plocha42
Fully furnishedFully furnished
ConditionVery good
Building typePrefab concrete
Age30 - 50 years
ReconstructionComplete

Additional information

Basement: 1 m²
Pets are welcome
MHD 3 minutes on foot

What you will find nearby

Public transportMetodějova
🚶 289 m (3 min)
Post officePraha 419
🚘 1,407 m (4 min)
ShopPENNY
🚶 301 m (4 min)
BankČSOB
🚶 749 m (9 min)
RestaurantRestaurace Pražanka
🚶 97 m (1 min)
PharmacyMagistra Lékárna Opatov
🚶 334 m (4 min)
SchoolEduso
🚶 285 m (3 min)
Kindergarden
🚶 505 m (6 min)
Sports fieldFitness Galaxie
🚶 794 m (10 min)
Playground
🚶 118 m (1 min)

How far to…:

Still looking for the right one?

Set up a watchdog. You will receive a summary of your customized offers 1 time a day by email. With the Premium profile, you have 5 watchdogs at your fingertips and when something comes up, they notify you immediately.