This listing is no longer active

House for sale 5+kk • 203 m²Stará Lysá, Středočeský Region

Stará Lysá, Středočeský RegionPublic transport 2 minutes of walking • Partially equipped • Parking
PriceCZK 6,850,000Save CZK 1,440,000CZK 8,290,000

Nabízíme vám k prodeji vícegenerační rodinný dům ve Staré Lysé.

Celková rozloha parcely činí 1079 m2 a má dva samostatné vjezdy.

Dům disponuje 5 bytovými jednotkami se samostatnými vchody - 2x 2+kk, garsonka, 1+1, mezonet 2+kk a další půdní prostory. V každé jednotce jsou krbová kamna a rozvod topení z centrálního elektrokotle. Jednotky lze propojit a vytvořit prostorné a vzdušné bydlení pro rodinu.

Zdroj vody je částečně z vlastní studny a částečně z veřejného vodovodu, dům je napojen na veřejnou kanalizaci.

Nemovitost je díky prostoru ideální k nadstandardnímu bydlení, k podnikání či k pronájmu bytů.

Stará Lysá se nachází 3 km od Lysé nad Labem a 25 km od Prahy. Na dálnici D10 dojedete za 7 minut. V obci naleznete mateřskou školu, poštu, potraviny, dětské hřiště, fotbalové hřiště a další.

Doporučuji prohlídku této nemovitosti.

Property characteristics

ConditionGood
Layout5+kk
Listing ID751228
LocationQuiet area
Land space1,079
Building constructionBrick
Fully furnishedPartly
OwnershipPersonal
Usable area203
Price per unitCZK 33,743.84 / m2

What does this listing have to offer?

Parking
Terrace
MHD 2 minutes on foot

What you will find nearby

Public transportStará Lysá
🚶 127 m (2 mins)
Post officeStará Lysá
🚶 161 m (2 mins)
Shop
🚘 5,764 m (7 mins)
BankČeská spořitelna
🚘 4,432 m (6 mins)
RestaurantU Háje
🚘 2,383 m (3 mins)
PharmacyBenu
🚘 4,423 m (6 mins)
SchoolZŠ J.A. Komenského
🚘 4,941 m (8 mins)
KindergardenMŠ Mašinka
🚘 5,705 m (9 mins)
Sports fieldStřelnice SSK Špork
🚘 1,139 m (4 mins)
Playground
🚘 757 m (2 mins)

How far to…:

Still looking for the right one?