1 bedroom with open-plan kitchen flat to rent, 54 m², Olomouc, Olomoucký Region

Flat to rent 2+kk • 54 m² without real estateOlomouc - Nová Ulice, Olomoucký Region

New
Olomouc - Nová Ulice, Olomoucký RegionPublic transport 2 minutes of walking • Partially equipped • Lift • Parking • Garage • Balcony 5 m² • Cellar 4.5 m²
Liability insurance required
Monthly rentCZK 17,000

+ Service chargesCZK 3,000
+ Utility chargesCZK 1,000
+ Refundable depositCZK 34,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 17,000 on commissions.

Pronájem novostavby bytu s balkónem a parkovacím stáním, nacházející se na ulici Třída Jiřího Pelikána v Olomouci. Byt má dispozici 2+kk, jeho výměra činí cca 54 m2 i s balkónem a je umístěn ve 2. patře bytového domu s výtahem. V bytě je možné ubytovat maximálně dvě osoby. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči: indukční varná deska, trouba, digestoř, mikrovlnná trouba, myčka nádobí a lednice s mrazákem. V ložnici se nachází velká vestavná šatní skříň. V koupelně je k dispozici prostorný sprchový kout, pračka, umyvadlo se skříňkou, zrcadlo a WC. Na chodbě se nachází botník a skříň. V celém bytě je položená dlažba. V bytě je LED osvětlení. Parkovací stání v suterénu domu je v ceně pronájmu bytu. Dále je možno v domě využívat společnou kolárnu/kočárkárnu a vlastní velký sklep. Jedná se o velmi hezké bydlení v širším centru města Olomouce v těsné blízkosti olomouckých parků a veškerých služeb (vedle market LIDL). Výborná dopravní dostupnost na sjezdy na dálnici. Pronájem jen nekuřákům a bez domácích mazlíčků. Cena 17 000 Kč/měsíc. Cena je uvedena bez záloh na služby, které činí cca 3 000 Kč/měs. + elektřina 1 000 Kč/měs. Jistota ve výši dvou měsíčních nájmů. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Bytový dům byl vyprojektován jako nízkonákladový s důrazem na minimální ekonomickou a ekologickou zátěž, s komfortním řešením zvukového a tepelného útlumu. Uzavřený dvůr domu neumožňuje vstup cizím osobám. PENB - B (velmi úsporná).

Property characteristics

AgeUp to 10 years
ConditionNew-build
Layout2+kk
Floor2. floor out of 4
OwnershipPersonal
LocationQuiet area
Price per unitCZK 314.81 / m2
Available from01/07/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedPartly
Listing ID726977
EPCB - Very economical
Usable area54

What does this listing have to offer?

Balcony: 5 m²
Garage
Parking
Basement: 4.5 m²
Lift
MHD 2 minutes on foot

What you will find nearby

Public transportGymnázium Hejčín
🚶 140 m (2 mins)
Post officeOlomouc 4
🚶 722 m (9 mins)
Shop
🚶 493 m (6 mins)
BankKB
🚶 448 m (5 mins)
RestaurantStodola
🚶 638 m (8 mins)
PharmacyLékárna V Ušáku
🚘 1,031 m (3 mins)
SchoolZákladní škola profesora Vejdovského
🚶 528 m (6 mins)
KindergardenMateřská škola U Sila
🚶 494 m (6 mins)
Sports field
🚶 556 m (7 mins)
PlaygroundHřiště Balbínova
🚶 738 m (9 mins)

How far to…:

Still looking for the right one?