house to rent, 93 m², Spádová, Kamenice, Středočeský Region
house to rent, 93 m², Spádová, Kamenice, Středočeský Region
house to rent, 93 m², Spádová, Kamenice, Středočeský Region
house to rent, 93 m², Spádová, Kamenice, Středočeský Region
house to rent, 93 m², Spádová, Kamenice, Středočeský Region
house to rent, 93 m², Spádová, Kamenice, Středočeský Region
house to rent, 93 m², Spádová, Kamenice, Středočeský Region
house to rent, 93 m², Spádová, Kamenice, Středočeský Region
house to rent, 93 m², Spádová, Kamenice, Středočeský Region
house to rent, 93 m², Spádová, Kamenice, Středočeský Region
house to rent, 93 m², Spádová, Kamenice, Středočeský Region
house to rent, 93 m², Spádová, Kamenice, Středočeský Region
house to rent, 93 m², Spádová, Kamenice, Středočeský Region
house to rent, 93 m², Spádová, Kamenice, Středočeský Region
house to rent, 93 m², Spádová, Kamenice, Středočeský Region
house to rent, 93 m², Spádová, Kamenice, Středočeský Region

House to rent 4+kk • 93 m² without real estateSpádová, Kamenice - Štiřín, Středočeský Region

New
Spádová, Kamenice - Štiřín, Středočeský RegionPublic transport 1 minute by car • Partially equipped • Parking • Terrace 12 m²
Monthly rentCZK 40,000

+ Service chargesCZK 2,000
+ Utility chargesCZK 4,000
+ Refundable depositCZK 70,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 40,000 on commissions.

Nabízíme k pronájmu novostavbu pravé polovinu dvojdomu s bytem 4+kk o velikosti 93 m2,

V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, vstupní šatnou, dále koupelna se sprchovým koutem a sklad. V patře jsou umístěny tři pokoje a druhá koupelna s vanou, wc, bidetem a umyvadlem.

Dům je vybavem kuchyňskou linkou včetně spotřebičů a šatními skříněmi ve vstupu.

Orientace obytných místností je na jihozápad. K domu náleží pozemek 300 m2 s terasou a objektem zahradního nářadí. na pozemku jsou též umístěna dvě parkovací stání.

Vytápění objektu je provedeno plynovým kotlem, s podlahovým topením v přízemí, v patře jednotlivými radiátory.

V sousedství domu se nachází dětské hřiště, rybníky a les. V obci je veškerá vybavenost - škola ,školka, obchody,. Dostupnost do Prahy PID, nebo autem.

Property characteristics

AgeUp to 10 years
ConditionNew-build
Layout4+kk
Floor1. floor
Low-energyYes
LocationQuiet area
Land space300
Available from01/08/2026
Building constructionMixed
Fully furnishedPartly
Listing ID703485
EPCB - Very economical
Usable area93
Price per unitCZK 430.11 / m2

What does this listing have to offer?

Parking
Terrace: 12 m²
MHD 1 minute by car

What you will find nearby

Public transportKamenice, Štiřín, U Rybníka
🚘 941 m (1 min)
Post officeKamenice
🚘 1,609 m (2 mins)
ShopBilla
🚘 1,502 m (3 mins)
RestaurantŠtiřínská stodola
🚘 935 m (1 min)
PharmacyLékárna Alba
🚘 1,626 m (3 mins)
SchoolZákladná škola Olešovice
🚘 898 m (2 mins)
KindergardenMŠ Pastelka
🚘 3,439 m (4 mins)
Sports fieldSK Dařbož
🚘 6,820 m (9 mins)
Playground
🚘 3,429 m (4 mins)

How far to…: