Studio flat to rent, 31 m², Mukařovského, Prague, Prague
Studio flat to rent, 31 m², Mukařovského, Prague, Prague
Studio flat to rent, 31 m², Mukařovského, Prague, Prague
Studio flat to rent, 31 m², Mukařovského, Prague, Prague
Studio flat to rent, 31 m², Mukařovského, Prague, Prague
Studio flat to rent, 31 m², Mukařovského, Prague, Prague
Studio flat to rent, 31 m², Mukařovského, Prague, Prague
Studio flat to rent, 31 m², Mukařovského, Prague, Prague
Studio flat to rent, 31 m², Mukařovského, Prague, Prague
Studio flat to rent, 31 m², Mukařovského, Prague, Prague
Studio flat to rent, 31 m², Mukařovského, Prague, Prague
Studio flat to rent, 31 m², Mukařovského, Prague, Prague
Studio flat to rent, 31 m², Mukařovského, Prague, Prague
Studio flat to rent, 31 m², Mukařovského, Prague, Prague
Studio flat to rent, 31 m², Mukařovského, Prague, Prague
Studio flat to rent, 31 m², Mukařovského, Prague, Prague
Studio flat to rent, 31 m², Mukařovského, Prague, Prague
Studio flat to rent, 31 m², Mukařovského, Prague, Prague

Flat to rent Studio • 31 m² without real estateMukařovského, Prague - Stodůlky

Developer project
Mukařovského, Prague - StodůlkyNew building • Equipped • Lift
Monthly rentCZK 18,900

+ Service chargesCZK 140
+ Refundable depositCZK 37,800

Luka Living - Nájem bez provize, přímo od majitele!

Rohový byt atypického tvaru dispozici 1+KK se nachází ve 4.NP objektu LUKA TRIANGL č. 425. Jedná se o velice světlý a moderně vybavený byt s velkým množstvím úložných prostor. Byt je kompletně vybavený.

Zálohy na služby 140 Kč / m2 +21% DPH.

Vítejte ve světě Luka Living - jsme tu pro Vás!

Dostupné rezidenční bydlení s hotelovými službami, jako je recepce, která je pro vás k dispozici každý všední den a přebírá veškeré balíčky a poštu. Nebo také ostraha objektu a technický servis dostupný 24/7. Nechce se Vám uklízet? Využít můžete i služby úklidu. Stačí zavolat na recepci a my se o vše postaráme. Jako rezident můžete také využít privátního wellness, kde se dokonale zrelaxujete.

Součástí komplexu je obchodní centrum, které nabízí široké množství obchodů a služeb. Naleznete u nás fitness centrum, restaurace, lékárnu, drogerii, potraviny, banku, optiku a mnoho dalšího!

Velkou výhodou je umístění objektu přímo na metru, suchou nohou se tak dostanete z bytu přímo do centra města. Kousek od domu se také nachází rozlehlý Centrální park s přímou návazností na Prokopské údolí.

Více bytů naleznete na https://katalog.lukaliving.cz/cs a https://lukatriangl.cz/cs/najemni-byty.html.

Property characteristics

AgeUp to 10 years
ConditionNew-build
LayoutStudio
Floor4. floor
Listing ID686770
EPCA - Extremely economical
Usable area31
Available from20/07/2026
Building constructionMixed
Fully furnishedFully furnished
HeatingCentral
OwnershipPersonal