2 bedroom with open-plan kitchen flat to rent, 104 m², Kodaňská, Prague, Prague

Flat to rent 3+kk • 104 m² without real estateKodaňská, Prague - Vršovice

NewDesigned for roommates
Kodaňská, Prague - VršovicePublic transport 1 minute of walking • Partially equipped • Lift • Cellar 8 m²
Monthly rentCZK 6,500

+ Service chargesCZK 2,500
+ Refundable depositCZK 6,500

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 6,500 on commissions.

Nabízím k pronájmu neprůchozí pokoj v bytě 3+KK v širším centru Prahy, v Kodaňské ulici, v Praze10 - ideálně 2 dívkám nebo páru, nejlépe studujícím. Celý byt je zrekonstruovaný, s koupelnou s toaletou a další samostatnou toaletou, s technickou místností s pračkou, a se zcela novými okny s výborným teplotním komfortem a sníženou hlučností. Pokoj je cca 25 m2 veliký a je částečně vybavený (dvoupostel,velký pracovní stůl, skříň). Rychlé připojení je samozřejmostí. Okolo je plno restaurací, barů, naproti zastávka bus 135 na VŠE, kousek tram 22 v Ruské přímo do city, je to skok na metro. Pro dvě/dva v pokoji je nájemné 6. 500 Kč/měsíčně za osobu. Zálohové platby za služby jsou 2.500 Kč/měsíc za osobu (plyn, elektřina, vodné , stočné, odpadky a další služby spojené s fungováním domu) při plné obsazenosti, jinak se rozpočítávají na aktuální počet spolubydlících.

Property characteristics

Available from01/06/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedPartly
DesignStandard
Listing ID519288
EPCD - Less economical
LocationCentre
Price per unitCZK 62.50 / m2
ConditionVery good
Layout3+kk
Floor1. floor out of 5
HeatingGas boiler
OwnershipPersonal
ReconstructionComplete
Usable area104

What does this listing have to offer?

Basement: 8 m²
MHD 1 minute on foot
Lift

What you will find nearby

Public transportSlovinská
🚶 96 m (1 min)
Post officePraha 101
🚶 543 m (7 mins)
ShopPotraviny
🚶 86 m (1 min)
BankRaiffeisenbank
🚶 323 m (4 mins)
RestaurantSabotage vegan bistro
🚶 26 m (0 mins)
PharmacyU Bílé labutě
🚶 321 m (4 mins)
SchoolZŠ Karla Čapka
🚶 136 m (2 mins)
KindergardenMŠ Harmonie
🚶 230 m (3 mins)
Sports field
🚶 466 m (6 mins)
Playground
🚶 198 m (2 mins)

How far to…:

Still looking for the right one?