Studio flat to rent, 25 m², Rajmonova, Prague, Prague
Studio flat to rent, 25 m², Rajmonova, Prague, Prague
Studio flat to rent, 25 m², Rajmonova, Prague, Prague
Studio flat to rent, 25 m², Rajmonova, Prague, Prague
Studio flat to rent, 25 m², Rajmonova, Prague, Prague

Flat to rent Studio • 25 m² without real estateRajmonova, Prague - Kobylisy

Rajmonova, Prague - KobylisyPublic transport 4 minutes of walking • Partially equipped
Monthly rentCZK 15,000

+ Service chargesCZK 2,000
+ Utility chargesCZK 1,000
+ Refundable depositCZK 15,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 15,000 on commissions.

Nabízím podnájem bytu 1+kk o velikosti 25 m2 v 6.NP panelového domu s výtahem v Praze 8 nedaleko metra Ládví. Velmi dobrá dopravní dostupnost. Byt má pokoj s kuchyňským koutem, předsíň, z předsíně je vstup do koupelny s vanou a WC . Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou, elektrickým vařičem, digestoří, ledničkou a pračkou. Byt je vytápěn dálkově a taktéž je zajištěn ohřev teplé vody. Pokoj je vybaven matrací a sektorovým nábytkem. K nastěhování ihned. Měsíční nájem činí 15 000 Kč + 2 000,- Kč poplatky (TUV, teplo, vodné stočné, komunální odpad, úklid, společná elektřina + elektřina v bytě 1 000,- Kč). Provize se neplatí, přímý majitel, požaduji kauci ve výši 15 000,- Kč při podpisu Podnájemní smlouvy. Preferuji nekuřáky, zvířata dohodou, jen solidnímu zájemci a dlouhodobě.

Property characteristics

Available from12/05/2026
LayoutStudio
Floor6. floor
OwnershipPersonal
Usable area25
Building constructionPrecast concrete
Fully furnishedPartly
Listing ID485350
LocationQuiet area
Price per unitCZK 600 / m2

What does this listing have to offer?

MHD 4 minutes on foot

What you will find nearby

Public transportLádví
🚶 311 m (4 mins)
Post officePraha 82
🚶 185 m (2 mins)
Shop
🚶 134 m (2 mins)
BankKomerční banka
🚶 207 m (2 mins)
RestaurantPaladino
🚶 250 m (3 mins)
PharmacyBenu
🚶 156 m (2 mins)
SchoolZákladní škola Heřmánek
🚶 409 m (5 mins)
KindergardenMateřská škola a jesle Heřmánek
🚶 409 m (5 mins)
Sports fieldTJ Sokol Kobylisy
🚘 1,132 m (3 mins)
Playground
🚶 155 m (2 mins)

How far to…: