recreational property for sale, 423 m², Přelouč, Pardubický Region

Recreational property for sale • 47 m² without real estatePřelouč - Klenovka, Pardubický Region

New
Přelouč - Klenovka, Pardubický RegionEquipped • Parking
PriceCZK 3,000,000

Nabízím k prodeji svou útulnou chalupu postavenou jako dřevostavba, která se vyznačuje dobrým stavem a kompletním vybavením. Nemovitost je zařazena do osobního vlastnictví a její energetický štítek označuje třídu D. Dispozice domu byla navržena s ohledem na praktické využití, přičemž celková obytná plocha činí 47 m², což zajišťuje příjemné a útulné prostředí. Součástí pozemku o rozloze 421 m² je také garáž, která poskytuje bezpečné stání pro vozidlo.

Celkově se jedná o ideální rekreační objekt, který nabízí vše potřebné pro pohodlný pobyt. Nemovitost je vhodná jak pro vlastní rekreační využití, tak i jako investiční příležitost. V případě zájmu o bližší informace či sjednání prohlídky mě lze kontaktovat skrz zprávy pomocí komunikační platformy.

Property characteristics

Available from23/05/2026
Building constructionWooden
Listing ID1026637
EPCD - Less economical
Usable area47
Price per unitCZK 63,829.79 / m2
ConditionGood
Fully furnishedFully furnished
OwnershipPersonal
Location of the recreational propertySeparate
Land space423

What does this listing have to offer?

Parking

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?