1 bedroom flat to rent, 45 m², Budovateľská, Stupava, Bratislavský Region

Flat to rent 1 bedroom • 45 m² without real estateBudovateľská, Stupava - Stupava, Bratislavský Region

New
Budovateľská, Stupava - Stupava, Bratislavský RegionPartially equipped • Lift • Balcony 2 m² • Cellar 1.5 m²
Liability insurance requiredVerification of debt-free status required
Monthly rent€400

+ Utility charges€140
+ Refundable deposit€540

Interested?

Communicate all private owners and save €400 on commissions.

Dám do dlhodobého prenájmu priestranný 1-izbový byt na Budovateľskej ulici v Stupave. Byt sa nachádza na 5. poschodí, v bytovom dome je výťah a na pomery 1-izbových bytov ponúka naozaj veľkorysú rozlohu až 44,9 m², vďaka čomu pôsobí veľmi vzdušne a otvorene.

Byt je voľný ihneď a je ideálny pre jednotlivca alebo pár, ktorí hľadajú pokojné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou pod oknami.

🛋️ Stav a zariadenie (Flexibilita pre vás):

Byt sa štandardne prenajíma nezariadený (v stave, ako na foto), pričom samostatná kuchyňa je vybavená spotrebičmi (varná doska, rúra, mikrovlnka a chladnička).

Bonus: V prípade seriózneho záujmu a dlhodobého prenájmu je po vzájomnej dohode možnosť byt dozariadiť základným nábytkom podľa potreby.

📐 Dispozícia bytu:

Vstupná chodba s priestranným Roldorom

Kúpeľňa a samostatné WC

Samostatná kuchyňa s vstupom na balkón

Veľká nepriechodná izba s francúzskym oknom (obývacia/spacia časť), ktorá byt krásne presvetľuje

📍 Výborná lokalita:

V bezprostrednom okolí bytového domu máte všetko na skok – potraviny, autobusovú zastávku (skvelá dostupnosť do BA), kultúrny dom, miestny trh a cukráreň.

💰 Cena:

Čisté nájomné: 400 € / mesiac

Energie a internet: 140 € / mesiac

Property characteristics

Available from22/05/2026
Building constructionMixed
Fully furnishedPartly
Listing ID1026313
Usable area45
ConditionGood
Layout1 bedroom
Floor5. floor out of 6
LocationResidences
Price per unit€8.89 / m2

What does this listing have to offer?

Balcony: 2 m²
Basement: 1.5 m²
Wheelchair accessible
Lift

What you will find nearby

How far to…: