This listing is no longer active
Plot for sale • 1247 m² without real estateChoteč - Choteč u Prahy, Středočeský Region
New
Choteč - Choteč u Prahy, Středočeský RegionPriceCZK 3,950,000
Nabízím k prodeji pozemek v CHKO II v osobním vlastnictví o celkové rozloze 1 247 m². Pozemek je ideální pro milovníky klidu, přírody a krásných výhledů na Radotínské údolí.
Na pozemku se nachází původní chatka určená k demolici, která má zachovaný betonový základ. Součástí nabídky je také projekt na výstavbu nové chaty.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat – zašlu fotografie.
Property characteristics
| Available from | 21/05/2026 |
|---|---|
| Land type | Other |
| Land space | 1,247 m² |
| Listing ID | 1025552 |
|---|---|
| Ownership | Personal |
| Price per unit | CZK 3,167.60 / m2 |
What you will find nearby
How far to…:
PriceCZK 3,950,000
Still looking for the right one?