Studio flat to rent, 40 m², Bořivojova, Prague, Prague
Studio flat to rent, 40 m², Bořivojova, Prague, Prague
Studio flat to rent, 40 m², Bořivojova, Prague, Prague
Studio flat to rent, 40 m², Bořivojova, Prague, Prague
Studio flat to rent, 40 m², Bořivojova, Prague, Prague
Studio flat to rent, 40 m², Bořivojova, Prague, Prague
Studio flat to rent, 40 m², Bořivojova, Prague, Prague
Studio flat to rent, 40 m², Bořivojova, Prague, Prague

Flat to rent Studio • 40 m² without real estateBořivojova, Prague - Žižkov

New
Bořivojova, Prague - ŽižkovEquipped • Lift
Monthly rentCZK 23,700

+ Service chargesCZK 800
+ Utility chargesCZK 2,500
+ Refundable depositCZK 27,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 23,700 on commissions.

Nabízím k pronájmu krásný a moderně zařízený byt o dispozici 1+kk, který se nachází ve druhém patře cihlové budovy se čtyřmi podlažími. Tento byt o rozloze 40 m² je ve velmi dobrém stavu a kompletně vybavený, což zaručuje pohodlné a funkční bydlení. Díky výtahu v domě je zajištěna komfortní dostupnost bez zbytečného fyzického námahy.

Prostory bytu jsou pečlivě navrženy s důrazem na praktické uspořádání a moderní životní styl. Nemovitost je vhodná pro jednotlivce či páry, kteří hledají samostatné bydlení bez spolubydlení. I když byt neobsahuje ani parkovací stání či garáž, jeho poloha a dostupnost dalších služeb v okolí představují kompenzaci těchto nedostatků.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat skrze zprávy na této komunikační platformě. Rád zodpovím veškeré dotazy a domluvím si s Vámi termín prohlídky.

Property characteristics

Available from20/05/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedFully furnished
Listing ID1025475
Usable area40
ConditionVery good
LayoutStudio
Floor2. floor out of 4
LocationQuiet area
Price per unitCZK 592.50 / m2

What does this listing have to offer?

Lift

What you will find nearby

How far to…: