Studio flat to rent, 25 m², Jana Masaryka, Prague, Prague
Studio flat to rent, 25 m², Jana Masaryka, Prague, Prague
Studio flat to rent, 25 m², Jana Masaryka, Prague, Prague
Studio flat to rent, 25 m², Jana Masaryka, Prague, Prague
Studio flat to rent, 25 m², Jana Masaryka, Prague, Prague
Studio flat to rent, 25 m², Jana Masaryka, Prague, Prague
Studio flat to rent, 25 m², Jana Masaryka, Prague, Prague
Studio flat to rent, 25 m², Jana Masaryka, Prague, Prague

Flat to rent Studio • 25 m² without real estateJana Masaryka, Prague - Vinohrady

New
Jana Masaryka, Prague - VinohradyEquipped • Lift
Monthly rentCZK 22,000

+ Service chargesCZK 4,000
+ Utility chargesCZK 1,000
+ Refundable depositCZK 27,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 22,000 on commissions.

Nabízím k pronájmu útulný a plně vybavený 1+kk byt v cihlovém domě, který se nachází v prvním podlaží budovy o celkovém počtu tří podlaží. Nemovitost je ve velmi dobrém stavu a poskytuje ideální prostor pro samostatné bydlení bez nutnosti dalšího spolubydlení. Byt disponuje promyšleným dispozicním řešením, které zaručuje pohodlné a praktické užívání prostoru. Výhoda této nabídky je také to, že v budově je zajištěn výtah, což ocení zejména náročnější obyvatelé.

Celková plocha bytu činí 25 m², což je ideální volba pro jednotlivce či páry hledající moderní a funkční bydlení. Vzhledem ke kvalitní stavbě a vybranému vybavení se jedná o nemovitost, která splňuje i náročnější očekávání. V případě zájmu mě prosím kontaktujte skrze zprávy na komunikační platformě.

Property characteristics

Available from20/05/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedFully furnished
Listing ID1025473
Usable area25
ConditionVery good
LayoutStudio
Floor1. floor out of 3
LocationCentre
Price per unitCZK 880 / m2

What does this listing have to offer?

Lift

What you will find nearby

How far to…: