2 bedroom flat to rent, 50 m², Jiřího Wolkera, Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský Region

Flat to rent 2 bedroom • 50 m² without real estateJiřího Wolkera, Rožnov pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský Region

New
Jiřího Wolkera, Rožnov pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský RegionPartially equipped • Cellar 4 m²
Liability insurance requiredVerification of debt-free status required
Monthly rentCZK 15,500

+ Service chargesCZK 400
+ Utility chargesCZK 4,100
+ Refundable depositCZK 32,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 15,500 on commissions.

Nabízím k pronájmu krásný a světlý byt 2+1 v cihlové budově, který prošel v roce 2025 kompletní rekonstrukcí. Byt o rozloze 50 m² se nachází ve třetím patře bytového domu s nádhernými výhledy. Parkování je možné v ulici před domem, k dispozici je uzamykatelný sklep a sdílené sklepní prostory. Byt je částečně zařízen, což umožňuje okamžité nastěhování a zároveň nabízí prostor pro individuální úpravy a doladění dle vlastních představ. Kuchyně je vybavena vestavnou myčkou, troubou, varnou deskou, kombinovanou lednicí, jídelním stolem se židlemi a úklidovou skříní, koupelna disponuje prostorným sprchovým koutem, umyvadlem a zrcadlovými skříňkami s osvětlením, vstupní chodba je jednoduše zařízena, pokoje s dřevěnými parketami jsou bez vybavení.

Lokalita je v blízkosti náměstí i městského parku, ve vitrobloku se nachází dětské hřiště.

Pro bližší informace a domluvení termínu prohlídky mne kontaktujte prostřednictvím zpráv na komunikační platformě.

Property characteristics

Available from01/07/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedPartly
HeatingElectric boiler
OwnershipPersonal
ReconstructionComplete
Usable area50
ConditionAfter reconstruction
Layout2 bedroom
Floor3. floor out of 3
Listing ID1025154
EPCE - Wasteful
LocationCentre
Price per unitCZK 310 / m2

What does this listing have to offer?

Basement: 4 m²

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?