plot for sale, 1,532 m², Domažlice, Plzeňský Region
plot for sale, 1,532 m², Domažlice, Plzeňský Region
plot for sale, 1,532 m², Domažlice, Plzeňský Region

Plot for sale • 1532 m² without real estateDomažlice - Domažlice, Plzeňský Region

Domažlice - Domažlice, Plzeňský RegionPublic transport 7 minutes of walking
PriceCZK 72,000

U nás nakupujete přímo od vlastníka - bez prostředníků a bez zbytečných výdajů navíc!

k.ú. Domažlice

LV č. 1933 o výměře 1531 m², podíl 2/8

• Parcela č. 6165 - o výměře 6126 m² (Orná půda)

Přístupová cesta je zajištěna přes pozemky města a kraje.

Pomáháme lidem bezpečně investovat do pozemků - ať už hledáte stabilní investici, nebo půdu pro hospodaření. Přidejte se k těm, kteří vsadili na jistotu a zhodnocují své peníze tam, kde má investice pevné základy.

Celý proces služby je ZDARMA, správní poplatek (podání na katastr) hradí kupující.

Vlastník si vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce. Pro informaci ohledně pachtovní smlouvy nás kontaktujte.

Nepropásněte svou příležitost a zavolejte mi s jakýmkoliv dotazem ještě dnes.

Property characteristics

Listing ID1025066
Land space1,532
Land typeField
Price per unitCZK 47.00 / m2

What does this listing have to offer?

MHD 7 minutes on foot

What you will find nearby

Public transportDomažlice, Prokopa Velikého
🚶 621 m (7 mins)
Post officeDomažlice 1
🚘 1,543 m (4 mins)
ShopPenny Market
🚶 668 m (8 mins)
BankČSOB
🚘 1,837 m (6 mins)
RestaurantAsian Fusion
🚘 1,874 m (6 mins)
PharmacyBenu
🚘 1,640 m (5 mins)
SchoolSOŠ
🚶 720 m (9 mins)
Kindergarden
🚘 1,103 m (4 mins)
Sports field
🚘 1,381 m (4 mins)
Playground
🚘 828 m (3 mins)

How far to…:

Still looking for the right one?