Studio flat to rent, 33 m², náměstí Přátelství, Prague, Prague

Flat to rent Studio • 33 m² without real estatenáměstí Přátelství, Prague - Hostivař

New
náměstí Přátelství, Prague - HostivařEquipped • Balcony 3.5 m² • Cellar 2 m²
Verification of debt-free status required
Monthly rentCZK 15,000

+ Service chargesCZK 3,000
+ Utility chargesCZK 1,000
+ Refundable depositCZK 15,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 15,000 on commissions.

Rozloha bytu je 33 m2 + balkon, byt je orientován na jih, v posledním šestém patře (výtah v domě). Dispozice bytu odděluje prostor pro spaní a obývací část s kuchyňským koutem. Byt je vybaven kuchyňskou linkou (včetně následujících elektrospotřebičů: sklokeramická deska, elektrická trouba, digestoř a lednice s mrazákem). Další vybavení: skříň v předsíni, pračka, obývací stěna, postele, jídelní stůl se židlemi. V bytě jsou samostatné měřiče na vodu i teplo (roční zúčtování záloh).

Rychlé spojení do centra - autobusem) na metro Opatov (5 min.) a Skalka (12 min.), autobusové zastávky (K obecním hájovnám a Přeštická) jsou cca 5 minut chůze od domu. Naproti domu je prodejna Albert, v blízkosti lékárna, tabák, kadeřnictví,....

Přednostně dlouhodobý pronájem. K nastěhování od 1.6. Jiná dohoda možná.

Property characteristics

Available from01/06/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedFully furnished
Listing ID1024755
Usable area33
ConditionVery good
LayoutStudio
Floor6. floor out of 6
LocationResidences
Price per unitCZK 454.55 / m2

What does this listing have to offer?

Balcony: 3.5 m²
Basement: 2 m²

What you will find nearby

How far to…: