recreational property for sale, 400 m², Bohdanečská, Prague, Prague

Recreational property for sale • 18 m² without real estateBohdanečská, Prague - Vinoř

New
Bohdanečská, Prague - VinořParking • Terrace 6 m²
PriceCZK 250,000

Nabízím k prodeji půvabnou dřevostavbu postavenou ve stylu chaty či chalupy, která se nachází v klidném prostředí a je vhodná pro ty, kdo hledají útulné místo k odpočinku. Nemovitost je ve velmi dobrém stavu a představuje ideální volbu pro realizaci vlastních představ o bydlení či rekreačním útočišti. Celková obytná plocha činí 18 m² a pozemek o rozloze 400 m² nabízí dostatek prostoru pro rozvinutí venkovní zahrádky či relaxačního posezení.

Stavba je nevybavená, což vám umožní uspořádat interiér přesně podle svých představ a potřeb. K nemovitosti náleží také příjemná terasa o rozloze 6 m², kde můžete trávit klidné odpoledne nebo večery při západu slunce. Dalším benefitem je dostupnost parkovacího místa přímo u domu, což výrazně zvyšuje komfort každodenního života.

S energetickým štítkem budovy zařazeným do kategorie D získáváte nemovitost, která zaručuje vyvážený poměr mezi moderní konstrukcí a tradičními stavebními metodami. Pokud vás oslovila jedinečnost a potenciál této chaty, neváhejte mě kontaktovat skrz zprávy na komunikační platformě a domluvit si prohlídku, abyste si tuto nemovitost mohli prohlédnout na vlastní oči.

Property characteristics

Available from01/06/2026
Building constructionWooden
Listing ID1024746
EPCA - Extremely economical
LocationQuiet area
Land space400
ConditionGood
Fully furnishedUnfurnished
OwnershipOther
Location of the recreational propertyCorner
Usable area18
Price per unitCZK 13,888.89 / m2

What does this listing have to offer?

Parking
Terrace: 6 m²

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?