Flat to rent 2 bedroom • 33 m² without real estateRačianska, Nové Mesto - Nové Mesto, Bratislavský Region
Interested?
Communicate all private owners and save €600 on commissions.
Prenájom | 2-izbový byt | Urban Residence | 10. poschodie | panoramatický výhľad | Nové Mesto
Ponúkam na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v prestížnom rezidenčnom komplexe Urban Residence na Račianskej ulici v Bratislave – Novom Meste.
Byt sa nachádza na 10. poschodí z 12 v dvanásťposchodovej veži – najvyššom objekte celého komplexu. Z bytu aj z balkóna sa otvára panoramatický výhľad na Bratislavu. Celková plocha bytu je 33,54 m² + priestranný balkón 8,32 m².
Vybavenie:
✓ Klimatizácia v spálni
✓ Vysokorýchlostný internet
✓ Moderný interiér, novostavba
✓ Výťah v budove
Komplex Urban Residence:
Oceňovaný architektonický projekt ateliéru Compass Architekti ponúka obyvateľom rozsiahly zelený vnútroblok s parkom (6 000 m²), cyklotrasu priamo pri budove, bezbariérový prístup a živý parter so službami priamo v prízemí komplexu.
Občianska vybavenosť v dochádzkovej vzdialenosti:
✓ Zastávka MHD Ursínyho (autobus + električka) – 54 m
✓ Lekáreň Urban, Triple Five Coffee Roasters, Bistro Háj, Srdcovka Urban Pub – do 100 m
✓ Lekár, zubár (Dentologic), veterinár – do 50 m
✓ Stanica Filiálka, napojenie na centrum – pešo pár minút
Podmienky prenájmu:
◆ Nájomné: 600 € | Služby: 105 € | Energie: 70 € | Spolu: 775 / mesiac
◆ Kaucia: 800 €
◆ Dostupné od: 18. 5. 2026
◆ Byt je určený pre 1–2 osoby
For Rent | 2-Room Apartment | Urban Residence | 10th Floor | Panoramic Views | Nové Mesto
I am offering for rent a modern 2-room apartment in the prestigious Urban Residence complex on Račianska Street, Bratislava – Nové Mesto.
Located on the 10th floor of 12 in the tallest tower of the complex, the apartment offers stunning panoramic views of Bratislava from both the living space and the balcony. Total area: 33.54 m² + a generous balcony of 8.32 m².
Features:
✓ Air conditioning in the bedroom
✓ High-speed internet included
✓ Modern interior, new build
✓ Elevator in the building
About Urban Residence:
An award-winning architectural project by Compass Architekti, featuring a large green inner courtyard and park (6,000 m²), a dedicated cycling lane along the building, step-free access throughout, and ground-floor retail and dining.
Nearby:
✓ Public transport stop Ursínyho (bus + tram) – 54 m
✓ Urban Pharmacy, Triple Five Coffee Roasters, Bistro Háj, Srdcovka Urban Pub – under 100 m
✓ GP, dentist (Dentologic), vet – under 50 m
✓ Filiálka train station, easy access to city centre – a few minutes on foot
Rental terms:
◆ Rent: €600 | Services: €105 | Utilities: €70 | Total: €775 / month
◆ Deposit: €800
◆ Available from: 18 May 2026
◆ Suitable for 1–2 persons
Property characteristics
| Available from | 18/05/2026 |
|---|---|
| Building construction | Mixed |
| Fully furnished | Fully furnished |
| Listing ID | 1024742 |
| Usable area | 33 m² |
| Condition | New-build |
|---|---|
| Layout | 2 bedroom |
| Floor | 10. floor out of 12 |
| Location | Residences |
| Price per unit | €18.18 / m2 |
What does this listing have to offer?
| Balcony: 8.5 m² |
| Lift |
What you will find nearby
Interested?

Flat to rentSputniková, Ružinov - Ostredky, Bratislavský Region- 2 bedroom
- 54 m²
€600 + €200€800
Save €200
Still looking for the right one?