3 bedroom flat to rent, 72 m², Václavovická, Šenov, Moravskoslezský Region

Flat to rent 3+1 • 72 m² without real estateVáclavovická, Šenov - Šenov u Ostravy, Moravskoslezský Region

New
Václavovická, Šenov - Šenov u Ostravy, Moravskoslezský RegionPublic transport 1 minute of walking • Parking
Monthly rentCZK 15,050

+ Refundable depositCZK 30,100
+ Administrative feeCZK 6,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 15,050 on commissions.

Hledáte prostorné a moderní bydlení v klidné a vyhledávané lokalitě? Právě pro vás připravujeme krásný byt 3+1 na ulici Václavovická v Šenově, který prochází rekonstrukcí a nabídne pohodlí, styl i příjemnou atmosféru domova.

Dominantou bytu bude nová rohová kuchyňská linka, která nabídne dostatek prostoru pro vaření i společné chvíle s rodinou či přáteli. Samozřejmostí budou nové podlahy v celém bytě, díky kterým interiér získá svěží a moderní vzhled.

Koupelna je vybavena vanou pro chvíle relaxace, nechybí keramické obklady ani dlažba v elegantním provedení. Velkou výhodou bytu jsou neprůchozí pokoje, které zajistí dostatek soukromí pro každého člena domácnosti.

Byt se nachází v atraktivní a klidné části Šenova s výbornou dostupností služeb, škol, obchodů i dopravy.

Přijďte se podívat na místo, kde se budete cítit opravdu doma.

Property characteristics

Available from30/06/2026
Building constructionBrick
Floor2. floor
OwnershipPersonal
Usable area72
Price per unitCZK 209.03 / m2
ConditionGood
Layout3+1
Listing ID1024623
EPCD - Less economical
WaterFrom a public source

What does this listing have to offer?

Parking
MHD 1 minute on foot

What you will find nearby

Public transportŠenov,Volenství
🚶 110 m (1 min)
Post officeVratimov 3
🚘 1,454 m (4 mins)
Shoppotraviny Knězek
🚘 1,467 m (4 mins)
BankFio banka
🚘 6,427 m (9 mins)
RestaurantRestaurace u Duchanů
🚶 14 m (0 mins)
PharmacyŠenovská lékárna
🚘 2,955 m (5 mins)
School
🚘 1,824 m (4 mins)
KindergardenMateřská škola Lapačka
🚘 1,922 m (4 mins)
Sports field
🚘 3,033 m (6 mins)
Playground
🚘 1,402 m (4 mins)

How far to…:

Still looking for the right one?